fbpx
Гороскоп

Труднощі зустрінуться на шляху у більшості знаків Зодіаку. Гороскоп на жовтень

Труднощі зустрінуться на шляху у більшості Знаків Зодіаку, тому що негативними стануть Марс і Венера, що представляють дві протиборчі сили. Позитивні зміни торкнуться Плутона, який вже 3 числа позбудеться від більш ніж піврічної ретроградності. Астрологи радять всім зберігати свої життєві принципи незмінними і не ризикувати. Джерело

Овен

Овни, мабуть, найбільше постpaждають від деструктивної енергії Марса. Весь місяць представників цього Знака чекають неприємності у фінансовій сфері життя. Астрологи рекомендують почекати з покупками і уникати авантюр. Не варто давати гроші в борг і ухилятися від роботи.

Плутон 3 числа позбудеться від ретроградності, одночасно з цим дозволивши Овнам відкритися світові, зітхнути на повні грyди. У жовтні їх чекають нові знайомства і вирішення давніх суперечок і конфліктів. Особисте життя піде по новому, більш сприятливому шляху.

Телець

Сприятливими і стабільними виявляться тільки перші сім днів жовтня. Починаючи з 8 числа Венера стане дуже негативною. Це відіб’ється на всіх сферах життя Тельців. Їм буде складніше приймати важливі рішення, з’явиться невпевненість, а також швидше будуть вичерпуватися сили і енергія.

На початку жовтня життя Тельців може різко змінитися. Негативна енергетика планет буде тиснути на Тельців, але це не означає, що вони зламаються під цим натиском. Жовтень може багато чому навчити цих людей, відкрити для них нові двері. У будь-якому випадку це буде дуже цікавий і пізнавальний час для представників цього Знака.

Близнюки

Весь місяць буде дуже стабільним і ідеально відповідним для будь-якої роботи, будь-яких справ. Особливу увагу експерти приділяють першому тижню жовтня, якийа буде дуже неординарниим. Планети будуть дуже активними, тому всі основні зміни можуть відбутися в період з 1 по 7 число.

У кожного зі Знаків Зодіаку є своя зона комфорту. Після 8 числа Близнюкам краще частіше перебувати в ній, оскільки час змін і позитивних енергетичних потоків пройде. Починаючи з 8 жовтня можна буде зосередитися на монотонній роботі, домашніх справах, спілкуванні з родиною.

Рак

У Раків очікується енергетичний спад. Він буде несильним, тому відновити баланс допоможуть прості методики типу арт-терапії та відпочинку. Ракам необхідно навчитися диференціювати час, відведений роботі і відпочинку, щоб уникнути перевтоми. На вихідних в жовтні краще проявляти більше фізичної активності, бути в тонусі.

В цілому жовтень стане часом розстановки пріоритетів. Прийшов час поставити перед собою важливі цілі і подумати, з чим можна і з чим не можна мати справу. Астрологи відзначають поліпшення інтуїції, підвищення харизми і чарівності Раків. Це допоможе їм у любові, при пошуку другої половинки і в фінансовій сфері.

Лев

У Левів очікується підвищена витрата енергії через повернення Плутона до директного руху. Цим людям захочеться більше спілкуватися з оточуючими, більше працювати, втілювати свої бажання в життя. Деякі проблеми з емоціями і настроєм нагрянуть в кінці жовтня – приблизно з 23 числа. Це означає, що кінець місяця краще провести на самоті і в домашніх справах.

Астрологи рекомендують приділити особливу увагу домашньої енергетиці. Левам варто тримати своє житло в чистоті і порядку. Сприятлива атмосфера в будинку дозволить швидше відновлювати сили.

Діва

Дівам варто зосередитися на особистих справах в перший тиждень місяця – приблизно до 7 жовтня. Потім астрологи радять подумати про сім’ю, друзів, батьків і свій дім. Щоб покращився настрій і виник інтерес до роботи, до творчості, до фізичних навантажень, можна оновити інтер’єр, зробити перестановку меблів. У жовтні не можна кидати справи на півдорозі до успіху, дозволяти стpaхам керувати собою. Потрібно йти до кінця, не відволікаючись на побічні проблеми.

Додаткову допомогу в пошуках енергії Дівам нададуть близькі і друзі. Треба якомога частіше зустрічатися з ними, відвідувати різні заходи, розважатися, міняти обстановку.

Терези

У перші сім днів жовтня енергетика зірок і планет буде максимально сприятливою ​​для зміни іміджу, оновлення гардеробу. Новий образ надихне Терезів, підвищить їх впевненість в собі. Після 8 числа, коли Венера стане деструктивною, важливо буде зосередитися на виконанні обов’язків і роботи.

Астрологи радять цим людям не покладатися на допомогу оточуючих, а намагатися вирішувати все самостійно.

Скорпіон

Скорпіонам варто сфокусуватися на любовній сфері: на пошуках або на зміцненні вже існуючих відносин. Плутон, який позбувся ретроградності, направить людей цього Знака по вірному шляху, що веде до щастя. Скорпіони можуть зустріти на своєму шляху нових друзів, однодумців і просто приємних людей, які надихнуть їх на якісь важливі вчинки.

Деструктивність Марса зробить Скорпіонів більш примхливими, вразливими і депресивними. В середині жовтня можна очікувати перепади настрою, через які можуть початися проблеми. Потрібно стримувати свої емоції і уникати конфліктів. Корисним буде об’єктивне сприйняття критики.

Стрілець

Кожен з нас час від часу робить помилки, типові для свого Знака Зодіаку. Стрільцям це буде властиво в жовтні. Ризикувати і займатися незвичайними справами можна в період з 10 по 16 число, коли планети і зірки будуть дуже активними. В інші дні місяця краще бути більш консервативними, обережними і обачними.

Зірки зроблять Стрільців більш імпульсивними і нервовими, але разом з тим у представників цього Знака зросте потреба в спілкуванні. Щоб зберегти хороші відносини з оточуючими, важливо навчитися прощати людей і визнавати свої помилки.

Козеріг

Це буде непростий місяць для Козерогів. На них чекають енергетичні проблеми практично з перших днів. Негативний настрій планет призведе до того, що представникам цього Знака доведеться частіше стикатися зі складними життєвими ситуаціями.

Труднощі бувають у всіх, але не всі можуть справлятися з ними так, як це роблять Козероги. Люди цього Знака дуже спокійні і розважливі, так що їм краще дотримуватися цієї формули. Підвищити настрій допоможуть нові знання, поїздки, зміна обстановки. Часом події будуть розвиватися дуже стрімко, тому доведеться зберігати увагу до деталей. Можливі непередбачені проблеми на особистому фронті. Неприємних дрібних сварок краще уникати.

Водолій

В цілому весь місяць для Водоліїв буде дуже стабільним, мабуть, навіть найстабільнішим, якщо порівнювати з іншими Знаками Зодіаку. Змінити життя на краще допоможе творче мислення. Закон тяжіння думок буде працювати дуже добре, так що Водоліям варто налаштуватися на позитивну хвилю. Корисно буде помріяти, подумати про щось хороше і приємне.

У жовтні можна як слід відпочити, змінити обстановку. Можливі невеликі конфлікти на роботі і вдома, але вони будуть швидко сходити нанівець. Енергетичні запаси Водоліїв залишаться на високому рівні, тому долати якісь перешкоди буде значно простіше, ніж оточуючим. Деякі люди можуть попросити про допомогу. Якщо є можливість, краще не відмовляти.

Читайте також: 5 ідеальних дружин за знаком Зодіаку

Риби

Прив’язати до себе удачу представникам цього Знака допоможуть десять правил успішної людини. Дотримуючись їх в жовтні, Риби зможуть зрозуміти, в якому напрямку їм варто розвиватися, щоб стати щасливішими. Це продуктивний місяць, але він не буде позбавлений проблем, адже Венера стане дуже деструктивною. У спілкуванні з людьми варто частіше йти на компроміси, бути більш дипломатичними.

Що стосується грошей, то тут у Риб буде особлива перевага, оскільки їх творчі здібності на початку місяця сильно зростуть. Приймати незвичайні рішення стане трохи простіше, так само як і шукати рішення нестандартних проблем. Період з 1 по 7 жовтня сприятливий для різних покупок. Після 7 числа краще бути обережніше з витратами.

You cannot copy content of this page