Трuвожні ознаки морального і фізuчного виснаження

Іноді ми втомлюємося від швидкості ритму нашого життя. Складно контролювати абсолютно все, що відбувається навколо, а ця непередбачуваність незмінно призводить до стресу, впливає як на фізичнbq, так і на психічний стан.

Багато з нас страждають від морального і емоційного виснаження стресу. Це проявляється в безлічі тривожних симптомів, які порушують наше життя, продуктивність праці і шкодять відносинам.

Не має значення, скільки проблем нам ще належить вирішити. Ми повинні розуміти, коли наше тіло і розум потребують відпочинку. У кожної людини є своя межа, і у всіх вона різна. Якщо ваше тіло і розум не може з чимось впоратися, кращим способом зцілитися стане невелика перерва і відпочинок.

1. Вас дуже легко роздратувати Вас почали виводити з себе навіть самі елементарні речі. Ви бачите навколо себе тільки негатив, і він дратує вас. Вам здається, що надія покинула цей світ. Але сядьте зручніше і спробуйте розслабитися. Зробіть кілька глибоких вдихів. Всі ці відчуття нестерпні, і від них треба позбутися. Дозвольте собі зробити це.

Читайте також: Вижила свекруху з власного будинку. Почувши відмову, просто oзвіріла – кинулася на свекруху з кулaками

2. Вам вічно не вистачає часу Так вже виходить, але ви постійно спізнюєтеся. Часу не вистачає навіть на себе. Зупиніться. Побалуйте себе: сходіть на масаж, виберіться на шопінг і купіть нарешті, всі ті сукні або прикраси, про яких стільки мріяли. Іноді балувати себе дуже корисно.

3. У вас відсутня мотивація Вас постійно переслідує відчуття того, що ось-ось станеться щось погане. Ви не вірите в життя, і вас більше ніщо не мотивує. Так, часом життя буває непростим, але подумайте про шторм. Коли він проходить, ми можемо насолоджуватися неймовірним вранішнім запахом свіжих квітів і мокрої землі, який можливий тільки після дощу. Не втрачайте віру. Якщо щось йде не так, не варто себе мучити. Відпочиньте і відновіть енергію. Думайте позитивно.

4. Ви страждаєте від порушень сну Пережити ніч стало складніше, ніж раніше. З-за стресу, який ви переживаєте, ви не можете заснути навіть якщо дуже сильно втомилися. Але нормальний сон життєво необхідний для людини. Спробуйте перед сном помедитувати. Згадайте про щось приємне, тільки не думайте занадто багато. Щоб бути у відмінному фізичному і психічному стані вам потрібно проспати як мінімум 6-8 годин.

5. Ви відчуваєте нудoту і втому Почуття втоми, нудoта та запаморочення є ознаками того, що вам, в першу чергу, необхідний відпочинок. Тіло просто не витримує стільки стрeсу. Прийшов час подумати про самовідновлення.

6. Ви усвідомлюєте, що біжите від відповідальності Вам більше не хочеться брати на себе зобов’язання. На вас ніби лежить величезний тягар, і у вас вже не вистачає сил, щоб його тягнути. Іноді в небажанні виконувати свої обов’язки немає нічого поганого. Але це також тягне за собою погані наслідки, якщо не проходить на протязі тривалого часу. Занадто багато стресу змушує вас закриватися в собі і унікати відповідальності. Зробіть перерву, спробуйте відновитися, і ви приведете себе в норму.

7. Ви відчуваєте свою відстороненість Ви більше не відчуваєте почуття причетності до когось або чогось. На вас нічого не впливає. Вам не добре і не погано. Це можна описати як беземоційне існування тіла. Відпустіть свою біль, зробіть крок убік і приділіть собі трохи часу.

8. Вас мучить почуття тривоги і занепокоєння Ви часто хвилюєтеся, і цю тривогу викликають найпростіші речі.  Просто не давайте поганим думкам доставляти вам проблеми.

9. Безпричинний плач Вам постійно хочеться плакати без видимої на те причини. А все через біль який вас мучить з середини. Ви просто занадто виснажені морально, щоб продовжувати терпіти все це. Але ця фаза скоро закінчиться. Просто влаштуйте собі невеликий перепочинок і почніть займатися тим, що вам подобається, або тим, чим давно хотіли зайнятися. Будь-яка робота в такому стані не буде плідною. Не дозволяйте негативу затьмарювати ваше існування. Зараз ви найбільше потребуєте в любові до себе самої.

Джерело