fbpx

Вижила свекруху з власного будинку. Почувши відмову, просто oзвіріла – кинулася на свекруху з кулaками

Вчора до нас додому приїхала свекруха. З речами. Дружина її молодшого сина просто вижила жінку з її ж власного будинку.

Я не виправдовую свекруха, але вона цілком адекватна жінка – ми з чоловіком жили у неї 4 роки, поки не накопичили на перший внесок по іпотеці. Побутові конфлікти, звичайно, бували, але швидко гасилися.

Коли ми з чоловіком з’їхали, його молодший брат привів додому дівчину з дитиною. Перший рік їхнього спільного життя, все було нормально. А ось після весілля почалися «сюрпризи». Мила дівчина виявилася не такою вже й милою. Вони з чоловіком їздили по відпустках, залишаючи дитину на свекруху, не купуючи в будинок абсолютно нічого. Також, вони не вважали за потрібне, оплачувати комунальні витрати.

Син цієї дівиці називав свекруху «Баба-Яга», під радісний сміх своєї матері. «Заткнись», «Не твоя справа», «Пішла звідси, стара» – це була норма спілкування другої невістки з нашою свекрухою. Коли у них вдома зламалася пральна машина, ми з чоловіком внесли половину вартості за свекруху, другу половину додав брат чоловіка, і нова техніка була куплена. Ось тільки друга невістка забороняла мамі чоловіка нею користуватися.

Читайте також: Насолоджуйся мною доки я поруч. Сповідь зрадженої

Живучи в чужому будинку на всьому готовому, вона вважала себе одноосібною власницею, настільки полегшуючого життя, агрегату. Коли свекруха зателефонувала і попросилася до нас приїхати, щоб випрати – я просто очманіла.Чоловік поговорив з братом: «Раз ваша пралка – повертай мені половину вартості. Ах, грошей немає? Тоді рот своїй дружині прикрий, ще раз я подібне почую. »

Вони могли пиячити всю ніч безперервно, невістка зазивала  10 гостей. На прохання свекрухи хоча-б бути тихіше, її посилали і невесткіни гості, і люди, що живуть з нею під одним дахом. Останній конфлікт, що привів свекруху на поріг нашого будинку, стався також з подачі невістки.

Дівиця зажадала від свекрухи, щоб та написала заповіт тільки на її чоловіка. А ще краще, нехай свекруха напише дарчу на молодшого сина. Ось тоді це буде їхній будинок і все буде по-іншому: вони будуть за все платити, за всім стежити. Адже зовсім не хочеться піклуватися про чуже майно. Ось про своє – зовсім інша розмова. Почувши відмову, невістка просто озвіріла – вона кинулася на свекруху з кулaками.

Вона кричала, що все одно, коли мама чоловіка відправиться на той світ, все дістанеться їй. Чоловік відразу поїхав до брата. А той був взагалі не в курсі ситуації, що сталася. Дізнавшись про дії дружини, брат заявив, що та права: адже у них немає свого житла, а їм хочеться ще і загальної дитинки. Чоловік дав їм 3 дні на збори. Їх пустили пожити, годують-напувають. Раз доброту не цінують – нехай йдуть на всі чотири сторони. Свекруха не повинна терпіти таке скотиняче ставлення у себе ж удома.

Сьогодні мені вже зателефонувала сестра невістки з претензіями: як так, нехороші люди женуть бідну Попелюшку на вулицю? Спочатку знущалися над нею кілька років, на шиї бідної дівчини сиділи, а зараз її стусаном за двері? Почувши подібну інтерпретацію події, я задумалася. Скільки в мережі історій про бідних невісток, яких свекрухи зі світу зживають? Виявляється, навпаки – теж буває.

Джерело

You cannot copy content of this page