fbpx

Три головні причини більшості розлучень: Нарешті жінки стали незалежними і розумними

80% розлучень ініціюють жінки. Це дуже ображає і турбує чоловіків. Вони настільки звикли, що вільні стосунки є їх привілеєм, а шлюб, сам по собі шлюб, в сенсі штамп без додаткових бонусів – мрією всіх жінок, що сувора дійсність їх лякає.

Крім того, чоловіки дуже не люблять процеси, явища і ситуації, які вони не можуть контролювати. Ось з тим же шлюбом. Як зробити так, щоб дружина не пішла?
Хто, взагалі, замислюється над цим питанням?

Насправді, якщо проаналізувати причини розлучень, відмінні від зовсім вже очевидних, типу «пuв, бuв і водив додому дівчат» то залишаться три головних причини, які мені б хотілося проаналізувати. Це причини, які здобули найбільше значення саме зараз, коли жінки стали відносно незалежними і зрозуміли, нарешті, що терпіти з року в рік несправедливість – зовсім необов’язково.

Причина перша. Любов деяких чоловіків до ієрархії.
Вся справа в тому, що це у них вроджене – чітко організовувати свої колективи, створивши вертикаль влади для кращого контролю. У природі так краще і ефективніше полювати і оборонятися від ворогів. Ви можете спостерігати ці чітко організовані колективи всюди – це армія, поліція, монастирі, і, навіть, місця позбавлення волі.

Жінкам в таких місцях дуже важко. Вони погано переносять наявність ієрархії, і саме потрапляння в таку систему вже є для них стpaшним покаранням. Але заради заробітку деякі готові терпіти начальство. Але ось де вони точно не готові терпіти ієрархію – це в родині.

Деякі чоловіки ж вибирають дружин якраз виходячи зі свого уявлення про ієрархію. Молодшy, дурнішy, з самого глухого селища – щоб знала своє місце.  Це саме «своє місце», становище дружини як обслуговуючого персоналу, як підпорядкованої в ставленні до чоловіка, рано чи пізно перестане влаштовувати будь-яку жінку. Чоловікам, неготовим будувати стосунки на рівних, взагалі не варто одружуватися. Дружина рано чи пізно піде, це лише питання часу.

Причина друга. Ідея про жінок тягового віку.
Цікаво, що більшість чоловіків готові визнавати можливість відходу жінки, але вважають, що таке можливо лише у віковий період до 30 років. Вони вирішили для себе, що жінка йде тоді, коли найбільш красива, щоб «знайти когось краще». А після того, як вона перестала вміщатися у вікову категорію «дівчина», вже можна не турбуватися. Однак, як каже статистика, цю вікову межу можна сміливо продовжувати і до 50 років.

Жінки вікової категорії «кому за» теж йдуть, і ще як. Їм набридло бути жінками «тягового віку», які, нібито, повинні зосередитися тільки на користь сім’ї, і тягнути все на собі. Їм теж хочеться відчувати себе коханими, оточеними турботою. І зараз у них є реальна можливість отримувати це навіть поза шлюбом.

Більше ніхто не хоче орати тільки за наявність штампа в паспорті. Якщо чоловік вважає, що тільки молоді дівчата гідні любові, турботи і подарунків, а «старі» 30-40-50 літні зобов’язані тільки працювати за право бути поруч, то їм теж не варто одружуватися. Тому що, коли дружина піде – також питання часу.

Причина третя. Ідея про подвійні стандарти.

Це все ті історії з серії «мені можна, я ж чоловік, а їй не можна».

Тут я говорю не про зради взагалі – деякі пари спільно приймають рішення ходити наліво по-тихому, і якщо обох це влаштовує, то це справа сім’ї. Я не кажу про випадкові зради – більшість подружжя рано чи пізно їх прощають, хоч в суспільстві і стверджують зворотне.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні

Я говорю про чоловіка, який надумав, що може безкарно зраджувати лише на основі того, що саме він «цар звірів», а вона – баба, і що хлопчикам можна, а дівчаткам не можна. Від такого чоловіка дружина теж, зрозуміло, піде. І це теж питання часу.

Виходить, що патріархальна родина в принципі рано чи пізно приречена на те, щоб розвалитися, як тільки жінці щось не сподобається. Стійкою може бути лише така форма сім’ї, де жінка – точно така ж людина, як і чоловік, а чоловік розуміє, що він також зацікавлений в шлюбі, як і жінка. Всі інші конструкції тримаються або на стpaху і безнадії, або дуже швидко розвалюються.

Вірно?

Автор: Морена Морана

You cannot copy content of this page