fbpx

Три найбільш жадібних і корисливих знака Зодіаку

Гроші є необхідною частиною нашого життя. Однак багато людей сприймають їх як основну мету і готові зробити все, щоб знайти незліченні багатства. В цьому випадку в людині зароджується корисливість- одне з тих негативних якостей, що не тільки відштовхують інших людей, але і позбавляють корисливу людину можливості пізнати духовні радості, хоча темна сторона характеру є у кожного знака Зодіаку.

Астрологи стверджують, що з дванадцяти знаків Зодіаку три володіють цією якістю в повній мірі і абсолютно не приховують цього. Експерти розкажуть вам, які представники зодіакального кола вважаються корисливими.

Стрілець
Старанні і цілеспрямовані Стрільці вміють заробляти і завжди знають, як збільшити свій дохід. Однак таке трепетне ставлення знака Зодіаку до грошей нерідко виставляє їх не в найкращому світлі. Справа в тому, що ці представники зодіакального кола ставлять фінанси понад усе. Вони знають, як важко дістаються гроші, і тому намагаються ставиться до них дбайливо, часом перегинаючи палицю із зайвою економією.

Їх корисливу натуру можна розпізнати з першої ж зустрічі. Якщо вони дізнаються, що людина, що знаходиться поруч з ними, має невелику зарплату і займає нижчу посаду, вони відразу ж дадуть йому зрозуміти, що він не заслуговує знаходитися в їх колі. Незважаючи на це, Стрільці можуть бути вірними друзями і надійними помічниками, але лише до тих пір, поки ви не зважитеся позичити у них гроші.

Телець
На перший погляд Тельці здаються доброзичливими, чуйними, а головне, щедрими людьми. Однак мало кому захочеться дізнатися, що ховається під маскою цього милого тихоні. Представник цього знака Зодіаку найбільше в житті цінує фінансову стабільність. Одне усвідомлення того, що він завжди може заглянути в свій гаманець, набитий грошима, дарує йому справжнє задоволення.

Незважаючи на пpистpaсть до економії, Тельці готові витратити будь-яку суму грошей, аби задовольнити свої примхи. На свою біду вони завжди тягнуться до розкоші і обожнюють перебувати в оточенні красивих і дорогих речей. На себе вони не пошкодують ніяких коштів, а ось близьким людям не варто розраховувати на їх матеріальну підтримку. Щоб зрозуміти, наскільки корисливі Тельці, спробуйте попросити у них в борг. У більшості випадків ви отримаєте відмову.

Читайте також: Гороскоп на 23 липня: кому гарантований кар’єрний успіх, а кому побутові проблеми і кохання

Рак
Дуже часто астрологи приписують Ракам такі позитивні якості, як доброта, чуйність і вміння поважати оточуючих. Але мало хто розглядає жадібність знаків Зодіаку, А цей представник зодіакального кола ще й корисливий. Однак це негативна якість полягає головним чином в ощадливості. Не варто дивуватися, якщо Рак почне записувати кожну витрачену копійку, адже йому це здається абсолютно нормальним.

Ймовірна причина такого ставлення до грошей – стзах втратити свій дохід. Представники цього знака Зодіаку дуже бояться, коли в їхньому житті трапляються зміни, особливо якщо в результаті стpaждає матеріальне становище Ракiв. Цей Знак Зодіаку вважає ганебним заняттям позичати гроші у інших людей, тому йому простіше зайвий раз заощадити, ніж потім просити про фінансову допомогу оточуючих.

Джерело.

You cannot copy content of this page