Три найревнивіших знаки Зодіаку: це справжні любителі драми й істерик

Овен

Овен – один з найбільш ревнивих знаків Зодіаку. Навіть через роки час від часу він цікавиться життям колишніх партнерів.

Його не полишає цікавість: «як довго», «з ким», «серйозно», він продовжує «моніторити» сторінки соціальних мережах, ненароком намагається дізнатися у знайомих, як йдуть справи у тих, хто колись був йому дорогим – його ревнощі його ж і з’їдають. Джерело

Тим не менш, треба сказати, іноді саме спалахи ревнощів розпалюють інтерес до нового партнера, стають певним сигналом, що можна починати гру.

Овен взагалі дуже азартний знак Зодіаку, втягуючись у гру, він не може зупинитися, не треба злитися на пориви ревнощів Овна, він просто розуміє, наскільки бoляче і стpашно йому буде дізнатися про фізичну або емоційну зраду (так-так, психологічний фактор його хвилює навіть більше), бо цей стpах провокує в ньому сильні ревнощі.

Обдуривши Овна, можна навіть не розраховувати на те, що він пробачить зраду. Якщо хто і зраджував його, назавжди залишився в минулому житті.

Рак

Почуття власності, задyшливе відчуття прихильності і навіть якась емоційна залежність постійно змушують Рака відчувати ці стpашні, нuщівні і такі пeкучі ревнощі. Правда, відрізняється від інших найбільш ревнивих знаків Зодіаку тим, що не любить показувати свої емоції, буде тримати це все в собі, роблячи тільки гірше, адже його іскорки ревнощів перетворюються в стpaшне полум’я, і тому, хто розпалив цей стpaшний вогонь, дуже не пощастить.

Його постійно мучать сумніви стосовно своєї другої половини, Рак не до кінця впевнений у щирості намірів свого обранця, відчуває певну нестабільність, якщо той не робить дійсно серйозних кроків.

Раки часто вибирають партнерів, яким почуття ревнощів чуже, оскільки самі вони бажають отримати свободу. Сам же партнер Рака повинен приготуватися до емоційних гойдалок. І так, представник знака Зодіаку Рак буде тільки з тим, хто не дасть ні одного приводу сумніватися у ньому.

Скорпіон

Скорпіон – найбільш ревнивий знак Зодіаку, йому краще не давати приводу (він і сам його знайде). Натури вкрай власницькі, можуть ревнувати навіть до колишніх партнерів, до яких не відчувають рівним рахунком нічого. Вони й самі хотіли б, щоб їхні атаки ревнощів виявлялися рідше, але їм важко впоратися з цим почуттям. Вони чекають, що партнер їм дасть свободу й незалежність, але їм самим складно проявити в цьому взаємність.

Читайте також: Знаки Зодіаку, які терпіти не можуть зміни в житті і є найвпертішими

Хоч спалахи ревнощів тривають не так довго, вони бувають досить частими, особливо, якщо Скорпіон не упевнений у своєму партнері. Але Скорпіонів теж можна зрозуміти – це один з найвідданіших знаків, який готовий зі своїм партнером йти рука в руку все життя.

Коханий Скорпіона повинен розуміти його, а для того, щоб спалахи ревнощів погасились, потрібно проявляти більше своєї уваги і дивувати приємними несподіванками, від яких серце Скорпіона буде битися частіше – це можуть бути романтичні поїздки, прогулянки, спільні заняття спортом і т. д., але головне – це зуміти дати зрозуміти Скорпіону, що його партнер налаштований серйозно.