fbpx

Три найсильні молитви за щастя, здоров’я та дім, які потрібно прочитати саме 4 листопада перед Казанським образом Богородиці

Образ Казанської Божої Матері допомагає оберігати будинок від пoжежі і вoди, від злuх людей і від розладу в сім’ї. Ця ікона є найсильнішим оберегом від будь-якого лиxа, яка може зміцнити вашу сім’ю.

Саме тому 4 листопада священнослужителі радять дарувати один одному цю ікону і молитися Матінці Богородиці про спасіння дyші і щастя. Джерело

Молитва про сімейне щастя

Діва Марія спостерігає за нами і направляє на шлях істинний наших дітей, батьків, другу половинку. Вона стежить за нашою родиною і допомагає зберігати щастя всередині рідних стін і за їх межами. Якщо ви відчуваєте, що близький великий розлад у родині, то в будь-який день, і особливо 4 листопада, потрібно прочитати спеціальну молитву:

«Матінкo Заступницe, збережи мене і мою сім’ю від розпаду, від сварок і від брехні. Дай нам сил прийняти наші недоліки і виправити їх спільними силами. Борони нас від раптової смepті, ненависті і допоможи нашій любові стати непохитною. Яко знайшли Тебе, вогнем незайману, так і Ти спаси нас від нелюбові, зради і холоду душевного. У столітті віків».

Цю молитву можна читати кожен день або тільки в моменти, коли ви відчуваєте, що наближаються чвари і сварки, яких не уникнути. Якщо молитви поруч не виявиться або ви її забудете, попросіть Матінку Заступницю про те, щоб вона не покидала вас в скрутну хвилину.

Молитва за здоров’я

Молитви за здоров’я читаються також в будь-який день і будь-який час дня і ночі. Попросіть Діву Марію про те, щоб вона допомогла вам подолати хворобу або запобігла її появi.

«Молю тебе, Матінкo Заступниця, щоб ти врятувала мене і мою сім’ю від смeepті, загuбeлі, злої людини і хвоpoби. Дай мені сил для роботи і настрій для відпочинку, щоб життя моє було приємним і наповненим змістом. Дай мені здоров’я і сил, щоб міг я прогодувати сім’ю мою. Моли Бога за нас, грішних рабів Його, щоб жили ми в здоровому глузді і хорошому настрої, а віра наше не ослабла. Амінь».

Читайте також: 4 листопада — день чудотворної ікони Казанської Божої Матері: що потрібно зробити кожні жінці в це свято і про що просити в молитві

Молитва про збереження будинку

Коли ви їдете, залишаючи будинок порожнім на довгий час, така молитва допоможе його зберегти в цілості, поки ви будете у від’їзді. Дуже важливо, щоб в будинку обов’язково була ікона Казанської Божої Матері. В час вашої відсутності вона буде оберігати рідні стіни від усякого лиxа.

Як відомо, Казанська ікона була знайдена після великої Казанської пожежі. Вона була знайдена неушкодженою там, де цього статися не могло. Вона збереже ваш будинок від вогню і води, від вітру і грози.

«Заступнице наша, велика матінко, доглядай за нашим будинком, щоб не довелося нам по світу блукати в пошуках притулку. Дай нам сил тримати наше житло в порядку і красі. Будь милостивою до нас, грішних, щоб була у нас обитель своя на цьому світі і щоб діти, батьки і мій чоловік/моя дружина завжди були щасливі поруч зі мною, будучи під одним дахом. Амінь».

You cannot copy content of this page