Три найзапекліші ревнивці за знаком Зодіаку

Як би не розділялися у нас погляди і як би ми не ставилися до життя з сучасними принципами, все одно в сімейних стосунках пари намагаються вірити одне одному й хочуть довіряти в будь-яких ситуаціях.

Причому в однаковому співвідношенні про це мріють і чоловіки, і жінки. Хоча не кожен може собі зізнатися в цьому.

Але життя іноді підносить різного роду розчарування і випробовування у стосунки між чоловіками і жінками своєю недовірою і ревнощами. Астрологи виділили 3 запеклих Отелло по знакам Зодіаку, які здатні на будь-які вчинки в пориві ревнощів. Варто познайомитися з їх описом, перш, ніж почати з ними стосунки.

Їх всього лише 3 представника, але вони того варті, щоб про них попередили.

Скорпіон

Головна чоловіча риса цього знаку – владність і принциповість. Яскраво виражена емоційність пояснюється водною стихією знака. Але природа вирішила нагородити їх високою вимогливістю, тому вони її у всій красі демонструють своєму партнерові. Знаки всіляко вистежують свою жінку, влаштовують їй допит з пристрастю і контролюють всю ситуацію.

Від їхнього уважного погляду не вислизне жодна найменша деталь. Вони готові діставати ревнощами свою другу половину, поки повністю не переконаються в її безгрішності. І після цього їм буде мало, вони почнуть підозрювати її у всіх смертних гріхах і ревнувати навіть до неживих предметів.

Своєю всепоглинаючою любов’ю вони просто душать свого партнера, не піклуючись про те, настільки це не комфортно в моральному плані. Але відпустити партнера вони теж не можуть, адже якість власника у них вимальовується з самого народження. Вони вважають, що всі мають бути тільки з ними. Іншої думки з цього приводу в знаків немає.

А ось чого ніколи не можна робити з цими знаками, так це розповідати про свої минулі зв’язки. Все, що скажете в пориві довірчості або гніву, назавжди засяде в їх серцях. І вони ще не раз нагадають своїм справжнім партнерам про їхні минулі гріхи.

І всі ці словесні узливання виллються в сімейний скандал або інші проблеми. Лише представник з емоційно врівноваженою психікою зможе впоратися зі сказаним і не згадувати, по можливості, минуле своєї жінки. Але на цей вчинок здатні лише одиниці. Хоча, щоб зберегти союз, Скорпіон будь-якими способами буде покращувати свій шлюб.

У пориві гніву і ревнощів вони здатні причепитися до будь-якої дрібниці, щоб якомога болючіше зачепити свою жінку. Ревнощі на порожньому місці – це їх візитна картка, яку вони завжди пускають в хід.

А ідеально збудовані провокації стануть справжньою помстою для тієї, хто хоча б подумки подумала їм зрадити. Але щоб вчасно запобігти його обурення, жінці потрібно для свого партнера привести залізні аргументи. Але чи спрацюють вони – інше питання.

Овен

Їх нестриманість є основною якістю характеру. Але вони ніколи не затіють нечесну гру або в хід пустять чергову хитрість. Все це не про них. Прямолінійність і чесність іноді їм служить недобру службу. У любовних стосунках їм потрібно щоразу доводити свою жінку, настільки вони її люблять і цінують.

А іноді Овнам доводиться завойовувати жінку по-новому і докладати до цього величезні зусилля. А жінка, лише користується своїм правом бути бажаною і коханою кожен день.

І коли партнерка розуміє, що вона популярна, вона починає провокувати флірт з іншим чоловіком. Ця тактика спрацьовує в зворотному напрямку, і змушує Овна вестися на агресивні вчинки. І під його гнів, як правило, потрапляють зовсім невинні люди. Але частіше всього він зупиняється на своєму потенційному суперникові і зганяє на ньому всю злобу сповна.

І якщо другий не зробить ніяких дій і не подбає про своє місце укриття, то йому доведеться несолодко. Противник буде знищений і роздавлений. Овни ніколи довго не роздумують і починають відстоювати свою правоту кулаками.

І характерно, що саме такі дії вражають і приваблюють представниць жіночої статі до цього знаку. Жінки ж таку якість беруть на озброєння і вважають, що їм не потрібно докладати великих зусиль, щоб маніпулювати таким партнером.

Але все це лише домисли. Насправді, як тільки Овен відчує, що ним маніпулюють, він зникне з горизонту своєї спокусниці. Але з кожним разом йому складніше стане довіряти своїй жінці і відкривати перед нею поранене серце.

Козеріг

Здається, що в цьому горезвісному рейтингу не можуть бути такі впевнені і спокійні особистості. Але всі свої якості вони надійно ховають в затишне місце. Знаки часто надягають на себе маску байдужості, але під нею ховаються величезні ревнощі.

Все це обумовлено тим, що Козероги звикли завжди обходитися холодним розрахунком як у фінансовому плані, так і в любовних справах. Вони завжди намагаються по максимуму приховати свої справжні емоції та не випинати їх назовні. Хоча жінкам завжди цікаво, що ховається під маскою спокою і байдужості.

І всі ці експерименти закінчуються плачевно. Козероги зриваються і обрушують весь свій гнів на кохану жінку. Вони будуть в повному здивуванні від того, настільки ситуація у них вийшла з-під контролю, і як вони можуть щось втратити у своєму житті.

Вони навіть не можуть здогадатися, що всі нерозуміння відбулися на емоційному рівні. І тоді починають будувати свої домисли щодо невірності своєї жінки і пред’являти їй необґрунтований мотив. З цього моменту починає рости образа, а любов перетворюватися в ненависть.

Читайте також: У ніч проти Водохреща можна загадувати будь-яке бажання. Зробіть це правильно

Багато представників цього знака починають позбавляти свою жінку необхідного, і в результаті цього вона знову стає, як шовкова. Хоча цинічний настрій знака ніколи не давав бажаних результатів. У всякому разі, такі відносини закінчувалися нічим.

Але перш ніж оголошувати війну знаку, краще добре все зважити. Може, варто підживити його повагу до себе і згладити потихеньку всі шорсткі боки?