Три неймовірно сильні Різдвяні молитви про щастя, любов та благополуччя. Їх читають саме сьогодні

Світле свято Різдва Христового – час для молитов, що очищають душі від негативу та приваблюють благополуччя. У січні 2022 року кожен може знайти заступництво вищих сил і стати кращим у 2022 році.

Свято Різдва Христового – час щирих молитов, присвячених чуду явлення Спасителя. Цього дня у церквах та храмах проводять урочисті богослужіння, на яких підносять спільні та приватні прохання вищим силам.

Молитва про благополуччя на Різдво Христове

У день свята моляться від щирого серця, відкриваючи душу назустріч світлу. Слова можуть бути будь-якими – головне, щоб вони були щирими.

«Господь Всемогутній, слава Тобі! Вшануй нас своєю увагою і не залиш прохань смиренних. Молимо Тебе, Всемилостивий, про благополуччя та щастя. Даруй нам, рабам Твоїм, щасливе життя, в якому немає місця стражданням і скорботам. Прости, Господи, вільні і мимовільні гріхи наші, не залиш нас у хвилину труднощі. Амінь».

Молитва про щастя у коханні

Набути гармонії з коханою людиною або знайти другу половинку допоможе щире прохання Богородиці.

«Милостива Богородице, захисниця слабких і нужденних. Прийми наші покірні прохання. Даруй нам щастя в особистому житті та добробут у коханні. Зійшли на нас, Мати Божа, любов взаємну, союз, Небесами скріплений. Кожному, хто потребує щастя, не відмов. Будь-кому, хто молить про гармонію в сім’ї, допоможи. Амінь».

Молитва про щастя на Різдво Христове

Здобути підтримку від вищих сил і отримати благословення зверху допоможе молитва про щастя. Піднести її можна не тільки в церкві, а й у будь-якому місці, відкривши душу та серце.

«Господь Всемилостивий, благаю тебе про щастя в житті своєму. Смиренно прошу дарувати мені благословення Твоє. Прости, Господи, гріхи мої вільні та мимовільні, очисти душу мою від зла і дозволь вступити на шлях спокутування гріхів. Амінь».