fbpx

Три особливо сильні дні у квітні, коли можна змінити долю, досягти успіху і позбутись проблем

У сприятливі дні активізуються фінансові потоки, до людей приходить любовна удача, підвищується настрій. Енергетичний фон настільки позитивний, що можна займатися новими справами або завершувати старі, не сумніваючись в успіху. Головне – не витрачати дорогоцінний час даремно.

18 квітня – день помірного егоїзму
Як зрозуміло з назви, цей день сили можна сміливо присвятити ссобі. 18 числа зростаючий Місяць розташується в Терезах. Крім цього, хорошим знаком є ​​те, що не буде жодного аспекту планет. Спокій і розміреність стануть відмінними рисами цього дня. Джерело.

Астрологи радять витратити якомога більше часу на себе улюблених. Якби це був не четвер, а, скажімо, субота або неділя, то можна було б назвати цей день кращим за весь місяць. Але так як четвер біля більшості людей робочий, доведеться знаходити час для відпочинку і особистих справ. Сприятливими справами буде здійснення покупок, а також зміна іміджу. Це день очищення карми і зміни долі. Корисно займатися духовними пошуками, отриманням нових знань і перевіркою їх на практиці.

25 квітня – ідеальний день для роботи
Перебування спадаючого Місяця в Козерозі означає, що людям можна буде займатися роботою і не відволікатися ні на що інше. Важливо вміти говорити «ні» в такі дні, тому що до найуспішніших людей можуть прилипнути енергетичні вампіри. День відзначиться великими змінами на роботі і в бізнесі. Астрологи радять також займатися покупками в цей сприятливий день.

Багатьом людям вдасться скористатися знаннями, отриманими раніше. Щоб залишатися продуктивними, у багатьох ситуаціях слід довіритися інтуїції. Шосте почуття допоможе приймати важливі рішення набагато швидше.

Читайте також: У квітні буде ще три дуже небезпечних дні, коли потрібно бути дуже обережними, але й можливо позбутися від неприємностей і поліпшити настрій

30 квітня – день відпочинку і спілкування
Це день розслабленості, коли можна зі спокійною совістю обмежити ділову, інтелектуальну і фізичну активність. Не варто затримуватися на роботі в такі дні. Вечір краще провести в компанії друзів, близьких або другої половинки. Позитивним ефектом будуть володіти романтичні зустрічі. Одним людям вдасться знайти другу половинку, а іншим – згладити конфлікти в стосунках.

Астрологи зазначають, що в такий день можна і навіть потрібно допомагати одне одному. Деяким людям попросити кого-небудь про допомогу заважає гордість. У такі дні потрібно не питати дозволу, а брати і допомагати, підтримувати близьких емоційно, фінансово, психологічно.

You cannot copy content of this page