У квітні буде ще три дуже небезпечних дні, коли потрібно бути дуже обережними, але й можливо позбутися від неприємностей і поліпшити настрій

Важливо завжди бути в курсі не тільки сприятливих, а й найнебезпечніших днів кожного місяця. Це допоможе вам уникнути зайвих неприємностей в справах і любові, а також досягти гармонії з оточуючими.

Позбутися від неприємностей і поліпшити настрій в один з найнебезпечніших днів квітня допоможе методика холотропного дихання. Постарайтеся в ці дні триматися за ниточку, яка могла б вас привести до внутрішньої гармонії і спокою. Не варто починати важливих справ в небезпечні дні і провокувати навколишніх.

17 квітня – день самоти
Будь-які контакти з людьми можуть обіцяти великі проблеми, але не тільки тому, що зростаючий Місяць опиниться в знаку Діви. Місяць буде в опозиції з Венерою, що принесе проблеми в любовну сферу. Такий аспект заразить людей зниженою самооцінкою і підвищеною стомлюваністю, тому фізична робота потребує великих витрат енергії.

Астрологи рекомендують не виносити свої проблеми на загальний огляд і не сваритися з іншими людьми у всіх на очах. Варто остерігатися спілкування з енергетичними вампірами, тому що вони не залишать від вашого гарного настрою і каменю на камені. Будьте самодостатніми, але не показуйте недовіри.

19 квітня – повний Місяць
19 числа повний Місяць у Терезах буде досить небезпечним. Стихія Повітря і підвищена активність Місяця не принесуть багато проблем, але в цей день Місяць опиниться в протистоянні з Сонцем. Такий конфлікт двох найпотужніших енергетик негативно позначиться на більшості повсякденних справ. Астрологи не рекомендують ризикувати 19 числа.

Бажано не ступати на шлях необережності в цей день. Потрібно все робити послідовно, без поспіху. Не варто провокувати навколишніх людей, краще бути максимально доброзичливими. В іншому випадку може наступити чорна смуга.

Читайте також: Особливо сильний повний Місяць у квітні подарує нові можливості і удачу, а думки можуть змінити ваше життя. Ось як потрібно провести цей день

28 квітня – день творчого застою
Нові ідеї 28 числа відвідають небагатьох. Проблема нестандартного мислення і пошуку обхідних шляхів буде викликана конфліктом між спадаючим Місяцем і Водолієм. Додасть оливи у вогонь знаходження Місяця в секстилі з Юпітером. Такий аспект призведе до ще більших проблем в роботі інтелектуального характеру.

Крім проблем в діловій сфері, в цей день також можливі негаразди і в сфері любові. Йдеться про тих людей, які знаходяться в пошуках другої половинки. Справити позитивне враження на незнайому людину буде набагато складніше. Не варто намагатися дивувати людей: астрологи радять сфокусуватися на спілкуванні з друзями і близькими.