Три пари, яким не бачити щастя у сімейному житті

Овен та Рак

Стосунки цих двох можуть зайти досить далеко, аж до шлюбу та спільних дітей. Романтичний зв’язок, що переродився на офіційні стосунки, буде вкрай важким для обох представників знаків Зодіаку. Овни та Раки є повними протилежностями одне одного.

І якщо перший час відмінності у характері закоханих можуть лише притягувати, згодом перебувати поруч їм буде дедалі складніше. Енергійних Овнів рано чи пізно потягне на пригоди і світські раути, а меланхолійні Раки мріятимуть про затишні домашні посиденьки. При цьому другі можуть навіть погоджуватися на авантюри — аби не образити свого обранця.

У той же час запальні Овни про почуття партнера не сильно замислюються і розпорошують образи, які на все життя залишаються в пам’яті Раків. Такий дискомфорт у стосунках найчастіше призводить до розпаду пари чи сім’ї.

Стрілець та Скорпіон

Обидва знаки Зодіаку є підозрілими та ревнивими, а також неймовірними власниками. Через це закохані сваряться надто часто. Стрільці, схильні до інтриг та пліток, відштовхуватимуть від себе партнерів – Скорпіони фальш відчувають дуже гостро і болісно переносять будь-яку брехню.

Представники цих двох сузір’їв відрізняються яскравими характерами. Проте їхній шлюб найчастіше приречений.

Близнюки та Терези

Союз цих знаків Зодіаку заздалегідь приречений на провал. Вони не сходяться ні за складом розуму, ні за темпераментом. Вітряні та безтурботні Близнюки швидко занудьгують із надто відповідальними та розважливими Терезами. Легковажність і насмішкуватість Близнюків відлякуватимуть їхніх партнерів. Найчастіше Терези не витримують і першими виходять із таких стосунків.