fbpx

Три пари знаків Зодіаку, які ніколи не будуть щасливі разом. Цього літа може дійти і до розлучення

Телець + Стрілець

Знаки зодіаку Телець і Стрілець – повні протилежності. Вони відрізняються за принципами, пріоритетами, швидкості руху вперед і способу життя. Можна сказати, що це зіткнення минулого і сьогодення. Телець цінує комфорт, стабільність і спокійний побут. Стрілець-непосида, що шукає пригод.

У поглядах на фінансові витрати вони також не сходяться. Життя цих знаків в парі складається з вічних суперечок і сперечань.

Овен + Діва

Стосунки Овна і Діви сповнені протиріч. Напористість і впертість Овна лякають Діву. A ось Овну Діва здається холодною сірою мишкою. Для того, щоб хоч якось взаємодіяти, вони змушені постійно йти на поступки, що рано чи пізно набридає обом партнерам.

Рак + Водолій

У цих знаків погляди не сходяться конкретно на стосунки. Водолій обожнює свободу і в будь-яких романтичних взаєминах вимагає особистий простір. A ось Рак-домосід і власник, який хоче бути максимально близько до людини і починає ревнувати без приводу. Рано чи пізно вони починають душити одине одного своїми претензіями, що нічим хорошим, зрозуміло, не закінчується.

You cannot copy content of this page