Три щасливчики вихідних 19-20 лютого: Водолії, ви якнайкраще бачитимете приховану суть речей

Близнюки

Якби Ви могли вирушити куди завгодно, не заплативши при цьому жодної копійки, куди б Ви поїхали? У Париж, щоб відвідати тиждень високої моди і відвідати Ейфелеву вежу? На орбіту Землі побачити нашу планету з ілюмінатора космічної станції?

У минуле, щоб виправити помилки людського роду? Надайте цим дурним питанням особливе значення, оскільки ніщо не може запалити Вашу креативність та уяву краще, ніж подібні нісенітниці. До того ж думки часто матеріалізуються, тому Вам варто частіше мріяти.

Терези

Хтось із оточуючих, кого Ви можете назвати милою людиною з дуже великою натяжкою, зробить щось, що полегшить Вам життя. Подякуйте йому за це, давши йому зрозуміти, що незважаючи ні на що, Ви ставитеся до нього з повагою за його заслуги.

Таким чином, Ви покажете Всесвіту, що готові вибудовувати стосунки з цією людиною з чистого листа, що, напевно, піде Вам на користь. Звичайно, найкращими друзями вам не бути, але спробувати не ворогувати все ж таки можна.

Водолій

Ви якнайкраще бачитимете приховану суть речей. Ви повинні зробити все можливе, щоб зберегти гостроту зору до кінця. Вишукуйте дрібні помилки, які, якщо їх не виправити, можуть призвести до фатальних наслідків.

Робити це більше нікому, оскільки всі оточуючі будуть надто поглинені своїми поточними справами, і вони не зможуть зрозуміти, що насправді відбувається. Але деталі мають велике значення, тому Ви повинні змусити людей звернути на них увагу.