Три шкідливі звички дружини, які не дають чоловікові фінансово рости

Ми говоримо про ті пари, де чоловік і жінка давно разом, починали майже з нуля і чоловік досяг фінансових висот досить глобального рівня, за матеріалами видання Тендітна

У таких парах зустрічаються і жінки-сірі мишки, і жінки-стервoзні, які знецінюють чоловіка постійно і постійно всім незадоволені, і жінки-матусі, які виносять мозок. Але що ж усіх їх об’єднує? У них немає звичок, які описані в даній статті.

1. Звичка вселяти страх

Ну куди ти лізеш, нам і так вистачає, а раптом там ти …, а раптом там тебе.
Давай потихеньку, все ситі, взуті. Туди не ходи, це не роби …

Такій жінці здається, що вона підтримує, оберігає чоловіка, намагається бути потрібною і невибагливою. Але! Вона тим самим вселяє чоловікові найгіршу для розвитку емоцію – страх.

Страх пaрaлізує чоловіка і він боїться йти вперед, пробувати нове, ризикувати, займати лідерську позицію. Все це веде чоловіка до ригiдності (все життя на одній посаді, з погаслими очима).

2. Звичка економити і бути надмірно хазяйновитою

Дивись яка я економна: нам зайвого не треба, розтягнемо, поносимо довше, поїмо дешевше і так далі. Тут заощаджу на дорозі, тут на якості продуктів, тут на розвитку дітей. А навіщо чоловікові рости і фінансово розвиватися, якщо і так вистачає?

3. Звичка не хотіти нічого

Звичка бути без бажань.
Зручна Жінка.
Або Втомлена Жінка.
А також Жінка, яка всім завжди Повинна.

Це типажі Жінок, які нічого не хочуть для себе, для сім’ї, для радості і відпочинку, для розвитку, для будинку, коротше для всіх сфер життя. Та, якій ніколи не бракує всього того, що у неї вже є. І вона не потребує значно більшого, скоріше навпаки, говорить: “Ну навіщо нам нова машина, більша квартира, найкраща школа дітям, адже і так нормально, все як у людей”. Це робить чоловіка практично імпотентом в сфері фінансового розвитку. Але ж хотіла як краще, щоб не перенапружувався.

Чоловік хоче бути потрібним. Йому за природою належить розвиватися. Й іноді поруч вічно незадоволена, “страшна” жінка краще мотивує і більше має від свого чоловіка, ніж поступлива і самостійна красуня.

А чому вони поруч з тими сірими, страшними або істеричними – це вже зовсім інша історія. Зачепилися неврозами, так би мовити. Мама така була або так склалося життя. Але тих самих, вище зазначених звичок у дружин успішних і багатих чоловіків Немає!

Автор: Лілія Левицька (Полякова) 

Читайте також: З точки зору християнства, чи варто вірити снам чи ні?