fbpx

Три слова, які піднімають чоловічу самооцінку і від яких тануть жінки

«Я люблю тебе» – ні.

«Ти чудово виглядаєш» – ні

«Пішли по магазинах!» – залежить від того, як ви це сказали, але все одно ні.

«Як там твоя мама?» – ні, це лише зробить її підозрілою щодо вас.

Все це дуже милі і приємні фрази, і багато жінок хочуть це чути від своїх чоловіків. Вони хочуть відчувати себе бажаною. Але жодна з цих фраз не змусить жінку мліти в грубих чоловічих руках.

Є інших три слова, які піднімають чоловічу самооцінку і впевненість, і від яких тануть жінки. Це я зрозуміла після розмови з моєю подругою. Ми сиділи в кафе і вона розповідала про свого нового хлопця. Він був дуже витонченим і розумним, креативним художником, їм було добре разом.

Але одного ранку змінилося все. Тоді він вперше залишився у неї на ніч. А у моєї подруги є собака, яку, як ви розумієте, потрібно вигулювати щоранку. Це відбувається дуже рано, і в той ранок, після бурхливої ​​ночі, подруга як ніколи не хотіла вставати. Але потім її чоловік сказав цю фразу, і немов під заклинання вона раптово відчула себе повністю захищеною і бажаною.

«Я це зроблю», – сказав він, збираючись вигуляти пса.

«Я збираюся взяти на себе це невтішне завдання, тому що так я найкращим чином зможу по-чоловічому віддячити тобі за той прекрасний дар жіночої енергії, який ти принесла в моє життя. Я покажу тобі глибоку турботу і небайдужість, а ти поки поніжся в теплому ліжечку».

Він сказав тільки перші три слова, другий абзац – це моя інтерпретація цього. Подруга була настільки вражена, ніби він купив їй Ейфелеву вежу. А він просто вигуляв її собаку.

Ми живемо в епоху, коли жінка бере на себе максимум обов’язків. Наприклад, я виросла в сім’ї, де мами-бабусі зазвичай говорили «Я це зроблю», а тати-дідусі: «Слава Богу, ти це зробиш!». Ну, може, не конкретно так, але ви зрозуміли, в чому суть.

А суть в тому, що жінка хоче, щоб її чоловік брав все в свої руки, був ініціативним, був готовий приймати рішення. «Я це зроблю/Я цим займуся/Не хвилюйся, я все зроблю сам». Адже мова не тільки про те, хто буде вигулювати собаку. Вирішити, куди поїхати повечеряти, зірватися і відвезти дівчину до моря або туди, де їй буде комфортно зі своїми емоціями.

Грубо кажучи, жінка хоче, щоб чоловік міг стукнути по столу і сказати, що він збирається зробити. І не тому, що він диктатор і тиран, а тому що він сам, своїми руками хоче зробити свою жінку щасливою і показати, що вона йому не байдужа.

Ні, до нашої думки, звичайно, потрібно прислухатися, але нам дуууже вже подобається, коли чоловік рішучий і наполегливий. Особливо в століття сильних жінок. Ми не хочемо, щоб ви все робили за нас, але іноді це дуже доречно, показово і дієво. Ось спробуйте.

Читайте також: 5 жіночих імен, які зводять чоловіків з розуму

Джерело.

You cannot copy content of this page