Три жінки за знаком Зодіаку, які нерідко дуже швидко набридають чоловікам

Водолій

Нерідко Водолії самі руйнують своє особисте щастя. Їх біда — в велелюбності. Їх влюблива натура губить стосунки вже на самому початку, і їм важливо освоїти головну істину: чоловіки — мисливці! Не потрібно на етапі зав’язування стосунків демонструвати їм всю свою любов. Не занурюйтеся в чоловіка з головою, дайте йому позалицятися!

Риба

Риби — дуже ніжні, романтичні і вразливі натури. Це і підкуповує в них чоловіків і саме це їх губить. Зустрівши потенційного кавалера, Рибка звалює на нього всі свої турботи. Вона тут же перетворюється в безпорадну дамочку, яка нічого не вміє сама. Природно, навіть унайбільш альтруїстичного чоловіка виникне питання: “як же вона раніше жила? А раптом вона просто користується мною?”І зрозуміти його можна. Якщо він прийде до таких висновків, то, швидше за все, інтерес до жінки, яким би він сильним не був на початку, вщухне і зійде нанівець.

Стрілець

Стрілець — мисливиця по своїй натурі, а любов для неї — свого роду гра. До стосунків вона відноситься несерйозно, нерідко дозволяє собі “грати” на почуттях чоловіка. Адекватний, розсудливий партнер дуже швидко розуміє мотиви Стрільця і потихеньку віддаляється з таких стосунків. Слабкі чоловіки можуть роками жити зі стрільцями і не помічати очевидних речей.