Три жіночі процедури, які не варто робити до 35 років

Косметологія стрімко розвивається, але деякі процедури на варто робити передчасно.

Ботокс
Про ботокс не чув тільки ледачий. Багато дівчат ставляться до цієї процедури досить легковажно. І роблять ботокс навіть в 20 років. Але це може обернутися несподіваним результатом. По-перше, після процедури введення ботоксу розслабляються волокна м’язів, таким чином – втрачається міміка обличчя.

По-друге, ботокс викликає своєрідне звикання. І не виключено, що через кілька місяців після процедури, зморшки стануть ще помітнішими. Тому – відтермінуйте подібну процедуру хоча б до 35 років.

Мезотерапія
Ця процедура є ін’єкцією в середні шари епідермісу. Косметолог вводить в шкіру індивідуально підібраний “коктейль” з поживних речовин, трав, вітамінів і мінералів. З мезотерапією також не варто поспішати – її можна робити після 28-32 років.

Читайте також: 3 причини, чому лікар Камаровський радить пити каву

При правильному догляді і зволоженні, шкіра сама згенерує необхідні компоненти для пружності. А якщо балувати шкіру ранніми косметологічними процедурами, вона почне лінуватися. До 30 років її можна робити тільки в разі передчасного старіння.

Хірypгічний ліфтинг
Його можна спокійно відкласти до 40 років. Ця процедура працює над досить вираженими віковими змінами. Подібне втручання варто робити тоді, коли м’які тканини не піддаються корекції за допомогою укoлів краси і апаратних методик. Тому, якщо косметолог пропонує вам провести хірypгічний ліфтинг, а вам ще немає навіть 35, задумайтеся про компетентність вашого фахівця.

Джерело.