Три знаки Зодіаку для яких з 10 жовтня розпочнеться казковий період у житті

Для представників деяких знаків Зодіаку 10-14 жовтня будуть кращими днями, ніж для інших, так що у них попереду дійсно дивовижний період

Овен, ви відчуваєте жагу до життя і готові рішуче йти вперед. Ви отримаєте більш чітке уявлення про те, хто ви і куди йдете.

Відкидайте погляди, які ви переросли: зараз у вас накопичується сміливість, яка потрібна для того, щоб бути самими собою – незалежно від того, що можуть подумати люди.

Ваші мрії реальні, і зараз ви стаєте на крок ближче до усвідомлення того, що можете, і будете втілювати свої бажання в життя. Можливо, вас чекає знайомство з потрібними людьми, які розділять ваші ідеали і захочуть допомогти вам дістатися туди, де ви повинні бути.

Лев, на вашому горизонті маса пригод! Ніхто не знає, де ви опинитеся, і це робить подорож особливо захоплюючою. Перед вами можуть відкритися спонтанні можливості, даючи шанс вибрати новий маршрут.

Дороги відкриваються, перешкоди зникають, і ви стоїте на порозі досвіду, який розширить і розкриє ваш розум.

На шляху ви зустрінете людей (в тому числі нових), які будуть впливати на вашу точку зору, а ви, в свою чергу, вплинете на їх думку. Розправте крила і дозвольте вітру нести вас вперед, до цікавих і незвіданих речей!

Стрілець, в ці дні сили космосу для вас неймовірно романтичні. Якщо ви ще в когось не закохані, то зараз можете закохатися. Атмосфера настільки романтична і мрійливо, що в будь-який день вас може пронизати стріла Амура.

Можливо, ви вже почали закохуватися, тому просто насолоджуйтеся відчуттям, що знайшли людину, яка запаморочить вам голову і змушує серце шалено калатати.

Якщо у вас вже є стосунки, 12 жовтня може здатися вам особливо хвилюючим днем, що приносять відчуття, ніби ви перебуваєте на вершині світу. Прийміть ту обставину, що від кохання у вас може просто захоплювати дух!