Три знаки Зодіаку для яких з 9 по 12 квітня будуть відбуватися дійсно дивовижні речі

Для представників деяких знаків Зодіаку 9-12 квітня будуть кращими днями, ніж для інших, так що у них попереду дійсно хороші речі!

Коли романтична Венера утворює секстиль з Марсом 6 квітня, а потім 10 квітня – з експансивним Юпітером, стсунки будуть характеризуватися гармонією і легкістю. Ця енергія привнесе деяке хвилювання в особисті зв’язки, запрошуючи у ваш світ нових друзів і коханих людей. Цей тиждень дасть можливість використовувати сили і наблизити вас до свого вищого «я».

9 квітня Сатурн утворює тригон Північним Вузлом – це допоможе зрозуміти, куди ви прямуєте далі, і докласти максимум зусиль для досягнення цілей. Попереду довгий шлях, успіх не може бути досягнутий відразу, але якщо ви залишитеся терплячими і цілеспрямованими, то почнете бачити проблиски того, яким може бути майбутнє.

Молодик в Овні в ніч з 11 на 12 квітня «проводжує» цей вдалий період, змушуючи наш внутрішній двигун працювати на повних обертах і даючи той драйв, який необхідний для досягнення фінішної межі. Ідіть за тим, до чого ви прагнете, адже сила Овна на вашому боці!

Отже, для яких знаків Зодіаку ці дні будуть найкращими буде і чому?

Овен, ви відчуваєте жагу до життя і готові рішуче йти вперед. Ви отримаєте більш чітке уявлення про те, хто ви і куди йдете.

Відкидайте погляди, які ви переросли: зараз у вас накопичується сміливість, яка потрібна для того, щоб бути самими собою – незалежно від того, що можуть подумати люди.

Ваші мрії реальні, і зараз ви стаєте на крок ближче до усвідомлення того, що можете, і будете втілювати свої бажання в життя. Можливо, вас чекає знайомство з потрібними людьми, які розділять ваші ідеали і захочуть допомогти вам дістатися туди, де ви повинні бути.

Лев, на вашому горизонті маса пригод! Ніхто не знає, де ви опинитеся, і це робить подорож особливо захоплюючою. Перед вами можуть відкритися спонтанні можливості, даючи шанс вибрати новий маршрут.

Дороги відкриваються, перешкоди зникають, і ви стоїте на порозі досвіду, який розширить і розкриє ваш розум.

На шляху ви зустрінете людей (в тому числі нових), які будуть впливати на вашу точку зору, а ви, в свою чергу, вплинете на їх думку. Розправте крила і дозвольте вітру нести вас вперед, до цікавих і незвіданих речей!

Стрілець, в ці дні флюїди космосу для вас неймовірно романтичні. Якщо ви ще в когось не закохані, то зараз можете закохатися. Атмосфера настільки романтична і мрійливо, що в будь-який день вас може пронизати стріла Амура.

Можливо, ви вже почали закохуватися, тому просто насолоджуйтеся відчуттям, що знайшли людину, яка запаморочить вам голову і змушує серце шалено калатати.

Якщо у вас вже є стосунки, дні 9-12 квітня може здатися вам особливо хвилюючими, що приносять відчуття, ніби ви перебуваєте на вершині світу. Прийміть ту обставину, що від кохання у вас може просто захоплювати дух!