Три знаки Зодіаку, які найближчим часом зустрінуть справжнє кохання

Місяць спадає, Меркурій перейшов у ретроградну фазу, тому всі процеси сповільнюються, а життєва енергія йде на спад. Однак деяким знакам Зодіаку зірки приготували дуже оптимістичний прогноз. Астрологи радять присвятити суботу розумовій і творчій діяльності.

Цей день знаходиться під впливом Сатурна – планети, яка надає енергію інтелектуалам. А місячний Водолій налаштовує на артистизм і творення.

Терези

Навіть перебуваючи в стосунках не зачиняйтеся від усього світу. Тим більше, якщо ці стосунки вас не зовсім влаштовують. Ймовірно, у вашого нинішнього партнера є мінуси, з якими не так легко примиритися. Та й чи потрібно, якщо є можливість почати нову сторінку в своєму житті?

Рак

Якщо ви знайдете в собі сили розлучитися з людиною, стосунки з якою є тягарем, то нову любов зустрінете скоро. До речі, можливо, це буде не зовсім нова любов, а людина, з якою ви вже пробували будувати відносини. Не бійтеся визнати помилки, результат того вартий.

Читайте також: Гороскоп на тиждень з 24 лютого по 1 березня: останні шість днів зими будуть дуже важливі для кожного зі знаків Зодіаку

Діва

У самотніх Дів сьогодні є всі шанси познайомитися з цікавою особою протилежної статі. І навіть якщо спочатку людина не викличе у вас особливого інтересу, дайте їй ще один шанс. Її чарівність, почуття гумору і вміння підтримати близьких в складну хвилину стануть в пригоді.

За матеріалами УНІАН

Фото з вільних джерел