Три знаки Зодіаку, які найчастіше стpaждaють від зради

Зрада — це боляче і неприємно, особливо якщо постійно зраджують. Можна звинувачувати партнера, злитися, вимагати, жаліти і картати себе. На цей шлях потрапляють 99% людей, і він завжди помилковий. Якщо ваші стосунки зруйнувала зрада, значить, свою лепту внесли й ви, і ваш партнер.

У тому, що кохання підійшло до краю прірви, винні обидва. Однак астрологія не дружить з залізною статистикою. Серед знаків Зодіаку є такі, яким зраджують завжди і за будь-яких обставин.

3 місце — Водолій

Представники зодіакального Водолія відомі тим, що вони дуже байдужі і холодні люди, принаймні у стосунках. Зрозуміло, десь в глибині душі Водолії ховають свою любов і величезний внутрішній світ, використовуючи відстороненість як захисний механізм, але їх партнерам від цього не легше.

За своєю природою Водолії просто бояться передчасної блuзькості і сильних почуттів, що приносить об’єкту їх любові нестepпний бiль. Цим товаришам часто зраджують через почуття постійної самотності, яка і штовхає більшість людей на пошуки близькості, уваги і любові з кимось іншим.

2 місце — Рак

Через свою емоційну нестриманістьі, хвилеподібний настрій, нерішучість і постійно задіте его Раки власноруч підштовхують своїх партнерів до зради. Звичайно, вони дуже люблячі, турботливі, ніжні й лагідні, але рівно до тих пір, поки не вирішать, що партнер їх чимось образив.

Далі ситуація розвивається по накатаній — докори, критика, різкі випади і необґрунтовані зауваження. Як правило, Раки роблять це не зі зла, просто ними керують емоції, стpaхи і сильне почуття прихильності. Однак багатьох людей така солянка почуттів тільки відштовхує.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, які бачать вас наскрізь і найкраще відчувають брехню

1 місце — Діва

Діви — невиправні перфекціоністи. Вони часто захоплені дрібницями і пошуками ідеалу, що, відверто кажучи, доводять кохану людину до ручки. Постійні претензії, невдоволення, критичність зводять партнерів Дів з розуму. Та що там партнерів, самі Діви дуже стpaждають від почуття неповноцінності і насилу можуть прийняти той факт, що ідеальних людей не буває.

Їх незахищеність спочатку приваблює людей, причому більш сильних і вольових. Проте з часом такий союз розпадається, адже емоційна скутість і невпевненість Дів змушує їх супутників шукати більш самодостатнього партнера.

Вихід з цього порочного кола простий — потрібно навчитися приймати свої слабкі сторони. Не треба падати духом і винити у всьому себе, постійно прокручуючи ситуацію у себе в голові. Це глухий варіант, який тільки продовжить вашу депресію. Визнайте свої помилки і недоліки, дозвольте собі посумувати, але тільки для того, щоб неодмінно змінитися на краще. Працюйте над собою.

Джерело.