fbpx

Три знаки Зодіаку, які значно відчують фінансове благополуччя вже з 29 червня. Гроші самі будуть йти до них в руки. А з 1 липня хтось матиме шанс зустріти справжнє кохання

Овен

Цей час Овнам точно не варто присвячувати пошукам любові або з’ясування відносин з другою половинкою. Не виключено, що з’являться проблеми, через які стосунки можуть загостритися і стати менш приємними. Подібні негаразди найбільш актуальні в кінці тижня.

У справах і в роботі теж будуть труднощі, але з ними Овни зможуть впоратися на п’ять з плюсом. Найголовніше не вирішувати чужі проблеми. В цей час можна сміливо покладатися на шосте чуття.

Телець

На Тельців можуть чинити психологічні та енергетичні атаки, 28 і 29 червня – два найнебезпечніших для них дня тижня. У Тельців буде дуже багато нових можливостей в ці дні.

Забезпечити їх собі їм допоможуть подорожі, нові знайомства, відрядження. В роботі великий успіх може чекати бізнесменів, які перебувають на етапі підписання паперів і укладення угод. У любові Тельці теж можуть досягти успіху, якщо відкриють своє серце і будуть веселі.

Водолій

Другій половинці і близьким Водоліїв може знадобитися підтримка. Краще надати її в будь-якому випадку, так як це зміцнить відносини і дозволить зблизитися. Романтика відійде на другий план.

Найважливіше – це протягувати руку допомоги і нічого не просити взамін. Доведеться також багато працювати, але в той же час Водолії отримають можливість підвищити доходи.

You cannot copy content of this page