Три знаки Зодіаку, яких просто накриє удачею цього тижня

Рак

У Раків очікується дуже сприятливий тиждень. Особливо яскравими і позитивними днями будуть 26 і 27 число. У ці два дні і в цілому на тижні потрібно більше працювати. Ще зірки благоволять романтичним пригодам, побаченням. Можна знайомитися з людьми, розкривати свій творчий потенціал.

Тиждень прекрасно підходить для перекладу відносин на новий рівень — можна планувати або грати весілля, знайомитися з батьками коханої людини.

Лев

Левам на цьому тижні дуже пощастить у сфері роботи і бізнесу, особливо якщо люди цього Знака якось пов’язані з креативною і творчою діяльністю. Дуже успішними днями для роботи і фінансової активності стануть 29, 30 жовтня і 1 листопада.

Найнебезпечнішим днем можна вважати 28 жовтня. Левам доведеться зробити вибір-сфокусуватися на роботі або на сім’ї. Наздогнати за двома зайцями не вийде.

Водолій

У Водоліїв буде можливість з самого початку тижня влити в ритм і досягти великих успіхів в роботі. У цьому їм допоможуть поради близьких, друзів, колег. Зараз немає часу на любов і романтику, особливо 30 жовтня.

Павло Глоба радить сфокусуватися на справах, але не забувати і домашніх турботах. Також не можна заражати негативом близьких людей. Не варто лаятися через дрібниці і зриватися на родичах, другій половинці.