Три знаки Зодіаку, яким найбільше пощастить цього тижня

Період з 13 по 19 липня буде сприятливим для більшості знаків Зодіаку. Проте, трьом з них пощастить найбільше.

Овен

В Овнів буде дуже вдалий час для примирення з близькими, пошуку компромісів. Позитивний настрій стане найкращим способом впливу на підсвідомість близьких. Чим менше Овни стануть таїти в собі образ, тим частіше їм буде посміхатися удача. У фінансовій та робочій сферах на людей цього знаку чекають великі успіхи.

Терези

Настає прекрасний час для самореалізації. Це вдалий період для творчої діяльності, вираження своєї індивідуальності в роботі й зовнішності. Можна купувати новий одяг, створювати новий образ. Корисним буде спілкування з людьми старших поколінь. Все це допоможе жити повним життям і почуватися справді щасливими. Корисно буде поспілкуватися з начальством з приводу просування кар’єрними сходами або збільшення доходів.

Козеріг

У Козерогів на першому місці будуть стояти гроші й робота. У позитивному настрої можна сміливо вирушати на шопінг, здійснювати дорогі покупки, обмін товарів, укладати угоди, оформляти іпотеку і кредити. Цілком ймовірно, що у Козерогів з’являться нові цілі й прагнення. У коханні в цих людей також очікується зліт.