Три знаки Зодіаку, яким найменше пощастить у лютому

Якщо ви Стрілець, Терези або Скорпіон, а саме цим знакам зірки обіцяють так званий «важкий» місяць, пам’ятайте, що все залежить тільки від того, як ви оцінюєте те, що відбувається. Іншими словами, труднощі, які виникнуть у лютому 2022, – це не те, щоб реальні проблеми, а лише ваше сприйняття цих проблем. Так що засмучуватися в жодному разі не варто.

До середини місяця у вас напевно прокинеться внутрішній бунтарський дух, що супроводжується частими нападами роздратування. Тим не менше вам слід продовжувати в себе вірити і діяти рішуче, хоча вам все ж таки доведеться мати справу з парочкою особистих внутрішніх демонів.

Стрілець

Цей період можна назвати “іронічним” місяцем для Стрільців. Вся справа в тому, що чимало подій, ситуацій та обставин почнуть працювати на вашу користь, але ви наполегливо бачите у цьому щось негативне. Ви ризикуєте бути нестримним на язик, чим поставите під загрозу багато своїх планів. Вам здається, що ви сильні і непохитні, проте ви вразливі та чутливі, особливо в особистих стосунках. Зверніть увагу на свої сни в лютому: якщо ви бачите кошмари, спробуйте розібратися, що ж ви в собі вперто пригнічуєте.

Терези

Цей місяць бурею влетить у ваше життя. І якщо раніше ви були сповнені енергії та ентузіазму, то тепер ця енергія трансформується на бажання захищатися та оборонятися. Ви не бажаєте визнавати свою внутрішню вразливість і ретельно ховаєте усі свої страхи. Ви боїтеся втратити почуття впевненості і турбуєтеся про здоров’я та добробут себе та своїх близьких, і в результаті ви почнете сумніватися у власних силах. Такий настрій здатний вибити вас із колії та позбавити позитивного мислення.

Козеріг

Перший тиждень лютого здасться багатообіцяючим, але за ним піде приплив «темної» енергії, яка не дасть вам спокійно спати. Весь місяць вам доведеться працювати над собою та своїм умінням спілкуватися з людьми. Будьте стриманими і холоднокровними при спілкуванні з близькими, оскільки висока ймовірність сварок і конфліктів, причому без приводу і на рівному місці. І хоча потім настане спокій і штиль, такі емоційні бурі можуть неабияк зіпсувати вам стосунки.

Якщо ви побачили свій знак у цьому списку, не засмучуйтесь. Пам’ятайте, що ви самі коваль своєї долі, і тільки вам вирішувати, як ставиться до труднощів. Всі проблеми завжди можна звернути на свою користь.