Три знаки Зодіаку, яким цього тижня потрібно бути особливо уважними аби уникнути проблем

Телець

На Тельців чекає вкрай неспокійний тиждень як на любовному фронті, так і в побутовий справах. Можлива поява нових негараздів, проблем. Сварки і конфлікти з другою половинкою і родичами цілком вірогідні, але тільки в тому випадку, якщо займатися спільними справами. Одиноким представникам знака астролог радить поки призупинити пошуки другої половинки. Також не слід перевантажувати себе справами.

Скорпіон

«Перший млинець грудкою» – це про поточний тиждень. Понеділок – найбільш несприятливий день. Павло Глоба радить Скорпіонам сфокусуватися на обов’язках на початку тижня і в цілому з 17 по 23 число. Найбільш правильним буде присвятити цей тиждень роботи і бізнесу.

Козеріг

На Козерога на цьому тижні чекають проблеми любовного характеру. Дуже непросто доведеться тим, хто посварився перед початком цього тижня або посвариться зараз. Астролог радить Козерогам на цьому тижні бути обережніше на дорогах, берегти своє здоров’я і одягатися по погоді. Якщо зараз захворіти або вийти з ладу, це може принести багато проблем.