Три знаки Зодіаку, яким ввесь час не щастить у коханні

Майже кожна людина на планеті мріє знайти своє справжнє кохання, але не всім це вдається. Багато людей щоразу зіштовхуються з невдалими стосунками, але ніяк не можуть зрозуміти причину цього. У когось трапляється невзаємне кохання, у когось надто важкий характер, а третім зовсім не вдається зустріти свою ідеальну половинку до кінця життя.

Астрологи вважають, що всьому виною зірки і виділяють три знаки Зодіаку, яким постійно не щастить на амурному фронті.

Терези

Відкриває рейтинг знак Терези. Ці інтелігентні і тонко влаштовані люди дуже закохуються в непридатних людей. Їх можуть використовувати в своїх корисливих цілях, адже Терези не вміють відмовляти і славляться своєю широкою душею, і добрим серцем.

Крім того, Терезам не вистачає здорового нахабства в плані стосунків: вони часто бояться зробити перший крок, побоюючись отримати відмову. Якщо додати сміливості Терезам, то вони стануть ідеальними партнерами, але для цього потрібно пізнати представників знаку краще, але іноді для цього просто немає можливості. Терези занадто багато розмірковують, коли потрібно діяти і в цьому їхня головна проблема.

Скорпіон

Магічні та привабливі Скорпіони рідко відчувають дефіцит уваги з боку протилежної статі, але серйозні щасливі стосунки у них виходять рідко. Вся справа в недовірливості та замкнутості знаку. З ними дуже добре проводити трохи часу, але на довгій дистанції з’ясовується, що Скорпіони мають дуже важкий і токсичний характер.

Їхні постійні підозри, ревнощі і прояви грубості можуть відлякати навіть найтерплячіших людей. Скорпіонам важко домовитися зі своєю другою темною половиною, але вони нічого не можуть з цим вдіяти: таких ними зробили зірки.

Телець

Серйозний Телець дуже довгий час не може побудувати серйозних гармонійних стосунків, і виною цьому їхня впертість і гордість. Представники знаку рідко йдуть на поступки, а слово компроміс їм зовсім не знайоме.

Тельці ніколи не визнають свою неправоту і люблять ображатися на порожньому місці, встаючи «в позу». З такими товаришами важко досягати особистого щастя, тому мало хто може їх витерпіти.

Крім того, Тельці дуже часто відрізняються флегматичним та пасивним характером, а у стосунках потрібен натиск та рішучість. Роки минають, а Тельці все також чекають особливу людину, не розуміючи, що іноді потрібно змінюватися і самому.