Це може бути небезпечно: Кому і чому не можна дарувати квіти в горщиках

Кімнатні рослини володіють енергетикою здатною притягти у дім щастя, удачу, багатство і піднести такий талісман у подарунок друзям було б дуже непогано. Але чи можна дарувати квіти вже в горщиках? Відповімо на це питання.

Чи можна дарувати квіти в горщиках – негативні прикмети

Деякі рослини можуть ощасливити свого власника, інші – навпаки, витягнути з нього всі соки. Здавалося б, кімнатна рослина в горщику буде прекрасним подарунком тим, хто любить займатися квітами, однак, є повір’я, що подібний подарунок буде не найкращим.

Негативні прикмети діють не завжди, а в окремих випадках, більше того, одна і та ж ознака може трактуватися і як хороша, і як погана.

Наприклад, дарувати рослини в горщиках не потрібно тим, хто хворий. Прикмета досить похмура – якщо дарується квітка з корінням, то і хворій людині як би бажають «врости в землю». З іншого боку, вважається, що якщо ця квітка зів’яне, вона забере погану енергію.

Ще одна прикмета попереджає, якщо рослина не приживеться в будинку у нового господаря, почне в’янути, то подібний негатив чекає і нового власника – в його житті можуть початися неприємності.

Наступна ознака – піднести горщик з сирою землею. Люди впевнені, що презент притягне до нового власника хвороби і неприємності. Нейтралізувати цю погану прикмету можна, купивши в квітковому магазині рослину, яка буде знаходитися не в сирій землі, а в спеціальній грунтовій суміші.

Останнє повір’я застерігає про те, що людина, що дарує квітку, скидає на неї свої біди і негаразди. А значить, негатив переходить людині, яка прийняла подарунок.

Кімнатні рослини в подарунок – добрі прикмети

Існує думка, що якщо людині дарують квіти в горщику (особливо коли їх декілька), вони починають діяти як талісмани. При цьому вони захищають від псування і людини, і будинок, в якому він живе.

Прикмета запевняє, що якщо рослина раптово зів’яла (навіть якщо відразу), то вона просто-напросто забрала весь негатив, який був на господарі будинку. При цьому на даний момент приміщення повністю очищено від негативу. Як бачите, є і хороша прикмета пов’язана з даруванням такого подарунка.

Якщо людина не забобонна або довіряє тільки хорошим прикметами, її можна дарувати кімнатні рослини. Але якщо вона буде впевнена, що подарунок їй принесе негатив, то ця негативна енергія буде до неї постійно тягнутися.

Які квіти дарують чоловікам і жінкам?

Напевно всім відомо, що існують особливі рослини здатні залучати щастя, удачу, радість, багатство і так далі. Звичайно, є і квіти, які приваблюють розлуку, зраду, обман. Щоб у вашому домі завжди було щастя і радість, а можливий негативний вплив від подарованих квітів у горщиках, був повністю нейтралізований, можете тримати в будинку такі рослини.

Спатіфіллум – його нерідко називають Жіноче щастя, так як він дозволяє нейтралізувати негативну енергію в будинку, відновлює теплі відносини між подружжям.

Фіалка допомагає не тільки зберегти родинний затишок, але й налагодити стосунки між дітьми і батьками, допомагає людям подолати душевні муки.

Китайська троянда символізує мир, спокій, затишок, пристрасть.
Мирт – ідеальний подарунок для молодої сім’ї, так як притягне мир, щастя і розуміння. Однак, одиноким чоловікам і жінкам теж підійде, так як допоможе притягнути другу половинку.

Хлорофітум допоможе бути більш зосередженим, спокійним, легше переносити труднощі життя.

Для тих, хто хоче досягти матеріального благополуччя і достатку, потрібна драцена Сандера.

Читайте також: Які бажання в жодному випадку не можна загадувати на Новий рік 2019

Грошове дерево, або товстянка, також буде прекрасним подарунком другу, який давно мріяв поліпшити своє матеріальне становище.

Прожити довге життя, мати міцне здоров’я, сталеві нерви і матеріальний достаток допоможе поєднання рослин Герань та Азалія.

Фікус – незамінний подарунок тій парі, яка довгий час не може зачати дитину. Ця рослина притягує удачу, допомагає зберегти сімейне вогнище і гарантує плодючість.

Орхідея – рослина, яка принесе благополуччя в будинок.