Які бажання в жодному випадку не можна загадувати на Новий рік 2019

Новий рік – ідеальний час для втілення заповітних бажань. У цей період навколишнє енергетика стає сильнішою, і з її допомогою можна здійснити свою мрію і стати щасливішими.

Найчастіше Всесвіт відгукується на прохання людей і допомагає реалізувати їх наміри, проте деякі бажання не відповідають її законам, і загадувати їх заборонено. Джерело.

Експерти розкажуть вам, які бажання не потрібно згадувати в новорічну ніч 2019, щоб уникнути неприємностей у прийдешньому році.

Потреби сучасної людини тісно пов’язані з матеріальним благополуччям. Саме тому найчастіше люди загадують на Новий рік гроші і навіть просять про певній сумі. Звичайно, в цьому бажанні немає нічого поганого, але є ймовірність, що воно ніколи не збудеться.

Замість того щоб просити Всесвіт про гроші, ви можете попросити про поліпшення фінансового стану або про більш високооплачувану роботу. У цьому випадку виконанню вашого бажання посприяє не тільки Всесвіт, а й покровитель 2019 року – Свиня.

Ваше бажання не повинно завдавати шкоди оточуючим, тому не варто просити про покарання ворогів або кривдників. Якщо мрія несе в собі негативний характер, її енергетика може обернутися проти вас. В цьому випадку прийдешній рік принесе вам багато неприємностей.

Багато людей помилково думають, що бажання здатне виконувати функцію любовного привороту, але насправді це не так. Якщо ви хочете знайти любов, необхідно, щоб ваше бажання звучало саме таким чином. Не варто просити Всесвіт про притягнення конкретної людини, так як ваша мрія має стосуватися тільки вас.

Не можна загадувати бажання, використовуючи частку «не», тому що результат вашого бажання буде зворотним очікуваному.

Не варто згадувати в своєму бажанні інших людей, інакше воно не збудеться. Безсумнівно, кожен з вас хоче, щоб його близькі були здорові і щасливі, щоб самотні члени сім’ї знайшли свою любов, а ті, хто перебуває в пошуках справжнього покликання, змогли знайти роботу мрії.

Однак якщо ви звернетеся до Всесвіту від імені іншої людини, реалізувати мрію вам не вдасться. Тому ваше бажання повинно стосуватися тільки вашого життя.

Читайте також: Які речі потрібно викинути перед Новим роком: наводимо порядок і залучаємо благополуччя

Незважаючи на те, що Новий рік – час чудес, не варто згадувати нереалістичні бажання. Для того щоб втілити свої мрії, вам необхідно повірити в їх виконання. Наприклад, якщо ви захочете потрапити в майбутнє, Всесвіт може сприйняти це як насмішку. У кращому випадку ваше бажання просто не збудеться, в гіршому – ваші наміри обернуться для вас незадовільно.

Не варто просити на Новий рік дуже дорогі речі і техніку. Звичайно ви можете попросити про нову машину або гаджет останньої моделі, але отримати бажане ви зможете тільки в тому випадку, якщо докладете зусиль і зі свого боку. В даному випадку краще всього попросити про допомогу в досягненні заповітної мрії.