fbpx

Це непростий проміжок часу. Ретроградний Сатурн 2022 розпочався, як шоста планета Сонячної системи вплине на життя людей

Велику, далеку, «окільцьовану» планету астрологи вважають кармічною, яка перевіряє нас на міцність у всіх сферах життя. Сатурн – планета дуже повільна, тому період його ретроградності дуже довгий – до 140 днів. 2022 року цей непростий проміжок часу триватиме з 4 червня по 23 жовтня.

Ретроградний Сатурн називають кармічним, тому що він надає можливості закрити кармічні борги, що виникли у минулому: виправити колишні помилки, виконати дані обіцянки, повернутися до розпочатого, по новому опрацювати питання, на вирішення яких не вистачило сил.

Коли Сатурн починає зворотний рух, у багатьох виникають проблеми у кар’єрі та фінансах. Ця планета вважається символом працьовитості, порядку, мудрості, подолання труднощів, самодисципліни та сили волі, і під час його ретроградності ці аспекти для кожної людини будуть ослаблені.

Найсильніший вплив проявиться в другий тиждень літа і почне поступово слабшати до повні 14 червня. Цікаво, що період ретроградного Сатурна цього року розпочався відразу після завершення тритижневого ретроградного Меркурія, який 2 червня повернувся до прямого руху. Тобто, не встигли ми перевести дух, як Сатурн кидає нам новий виклик.

Період ретроградного Сатурна просто створено для впевненого руху до наміченої мети, продовження роботи, яка була розпочата раніше. Це також чудовий час для навчання, доведення майстерності до досконалості. Все, що відбуватиметься в цей час, так чи інакше зробить вас мудрішим – і Всесвіт наполегливо рекомендує не ухилятися від уроків долі.

You cannot copy content of this page