Це складний період для Овнів: гороскоп з 19 по 28 лютого 2022 року для кожного

Овен

У цей період зірки радять Овнам звернути особливу увагу на своє здоров’я. Рівень захисних сил організму буде ослаблений, що робить вас вразливими. Тому не забувайте про профілактику та запобіжні заходи. Намагайтеся економніше витрачати свої сили, не перенапружуйтесь на роботі, більше часу відводьте на відпочинок та сон.

Друга половина тижня дозволить вам не лише зміцнити здоров’я, а й покращити своє матеріальне становище. Це складний період для Овнів, які мають проблеми із зайвою вагою або схильні до повноти. Ваш апетит різко посилиться, тому слід обмежити себе в їжі. Інакше ви ризикуєте набрати кілька кілограмів.

Телець

Перша половина тижня складається несприятливо для Тельців, схильних до веселого або пустого дозвілля. Небажано купувати квитки на концерти, театральні вистави, у цирк чи дискотеку. Отримані враження навряд чи виправдають ваші очікування. Якщо у вас є кохана людина, то стосунки можуть ускладнитися. Намагайтеся зробити так, щоб у них не втручалися друзі та близькі. Саме їхні критичні думки можуть негативно позначитися на вашому коханні.

Сімейним Тельцям, можливо, доведеться потурбуватися через поведінку дітей. Цей період на краще змінить ситуацію навколо вас. Зростає роль друзів та однодумців. Можливо вас запросять відвідати дружню вечірку або клуб за інтересами.

Близнюки

Близнюки в першій половині тижня можуть посилитися напругу в сім’ї через необхідність більше часу приділяти роботі. Намагайтеся м’якше і терпиміше підходити до взаємин із близькими людьми. Не дозволяйте собі різких критичних зауважень на їхню адресу. Найрозумніше в цій ситуації – перечекати дні з понеділка по четвер, не роблячи важливих і необоротних рішень.

Якщо ви живете з батьками і не маєте поки що власної родини, намагайтеся більше часу проводити поза домом, зустрічаючись з друзями або просто прогулюючись на свіжому повітрі. З п’ятниці всі негаразди попередніх днів зникнуть самі собою. Не виключено, що з’явиться якась впливова людина, яка підтримає вас.

Рак

У Раків першій половині тижня складаються досить напружені стосунки з людьми: знайомими, родичами, сусідами. Можливо, вашу репутацію торкнуться якихось чуток або ви почуєте критику на вашу адресу. Буде потреба у спілкуванні, проте налагодити контакт навряд чи вдасться. Для того, щоб спілкуватися з оточуючими, треба не лише вміти говорити про свої проблеми, а й слухати самим.

А з цим якраз і буде проблема. Крім того, загальне інформаційне тло цих днів дуже напружене, вам часто можуть траплятися роздратовані і критично налаштовані люди. Бажано утримуватись від нових знайомств. Друга половина тижня складається гармонійно для тих, хто перебуває у поїздках, подорожах. Також це добрий час для навчання.

Лев

У понеділок та вівторок зірки радять Левам уважніше поставитися до свого оточення. Середа та четвер можуть бути пов’язані з фінансовими труднощами. Бажано не робити великих покупок і намагатися економніше обходитися з грошима: є ризик витратити занадто багато грошей.

Тримайте фінанси у надійному місці, в магазині бажано розплачуватися за безготівковим розрахунком. З п’ятниці по суботу включно настає сприятливий час для позбавлення шкідливих звичок та зміни свого життєвого розпорядку. Якщо ви вважаєте, що ваш режим дня не дозволяє справлятися зі справами, саме час його перебудувати.

Діва

Дівам у понеділок та вівторок не рекомендується здавати в ремонт побутову та комп’ютерну техніку. У подружніх стосунках постарайтеся не йти на поводу у партнера, особливо якщо він запропонує зробити ті чи інші покупки. Загалом це несприятливий час не лише для шопінгу, а й для будь-яких обговорень фінансових питань: можуть виникнути суперечки через гроші.

У середині тижня не варто з’ясовувати стосунки з коханою людиною. Намагайтеся заплющувати очі на проблемні моменти у відносинах, не акцентувати на них увагу. І тут вам вдасться обійтися без відкритого конфлікту. Кінець тижня пройде чудово. У цей період можна зі своєю пасією відвідувати будь-які урочисті заходи, на які ви отримаєте запрошення.

Терези

Терезам у понеділок та вівторок зірки радять акуратніше поводитися з побутовою технікою, електронагрівальними приладами та кухонними інструментами. Не бажано в цей період починати генеральне прибирання в квартирі: швидше за все вас постійно відволікатимуть.

В результаті навести лад у будинку так і не вдасться. У середині тижня може погіршитися ваше самопочуття: намагайтеся більше відпочивати, оскільки організму в цей період потрібно більше часу на відновлення сил. Наприкінці тижня можна відвідувати фітнес або тренажерний зал. Зміна режиму дня принесе оновлення у ваше життя.

Скорпіон

Скорпіонам на початку тижня не варто ходити барами, ресторанами та нічними клубами. Там ви можете потрапити у неприємну історію. У середині тижня сімейним Скорпіонам буде важче контролювати поведінку своїх дітей.

Якщо у вас є дитина шкільного віку, то не виключено, що вас запросять на бесіду з учителем щодо поведінки вашого чада. Людина, з якою ви налагодите контакт, може бути зовсім не тим, за кого себе видає. Наприкінці тижня, особливо у вихідні, вас можуть запросити на урочистий захід. Це прекрасний час для любовних зізнань, заручин, весілля.

Стрілець

Стрільцям на початку тижня, швидше за все, доведеться займатися зовсім не тими справами, які спочатку планувалися. Можливо, у вашому будинку щось зламається з побутової техніки чи сусіди з верхнього поверху заллють стелю квартири. Так чи інакше, але дрібні побутові проблеми вельми ймовірні у ці дні. У середині тижня вам, швидше за все, доведеться розриватися між професійною діяльністю та сімейними турботами.

Близькі люди висловлюватимуть невдоволення тим, що ви приділяєте їм недостатньо уваги, а на роботі аналогічні претензії виходитимуть від начальства. Краще зараз віддавати перевагу своїй сім’ї. Наприкінці тижня готуйтеся до прийому бажаних гостей. У цей період можна купувати меблі чи робити перестановку у квартирі.

Козеріг

Козерогам на початку тижня краще утриматися від збору довідок та інших документів. Ви ризикуєте втратити багато часу у порожніх очікуваннях. Всередині тижня ваші контакти з людьми можуть стати джерелом ускладнень.

Утримуйтесь від критичних зауважень на адресу співрозмовників, якщо не хочете почути відповідну порцію критики на свою адресу. У тих, хто навчається, можуть ускладнитися стосунки з викладачами. У цей період буде важче вчитися, запам’ятовувати та засвоювати новий навчальний матеріал. На вихідних можна відправитися в розважальну подорож за місто або посидіти в ресторані з друзями та родичами.

Водолій

На початку тижня Водоліям рекомендується утриматися від попереднього замовлення або купівлі квитків на літак, поїзд, а також підписання договорів з туристичними агентствами. Зараз не варто поспішати: швидше за все, трохи згодом з’являться вигідніші варіанти. Також утримуйтесь від грошових переказів до інших регіонів та країн. У середині тижня слід приділити особливу увагу фінансовим питанням.

Можливі матеріальні збитки, пов’язані з невдалими покупками: деякі куплені речі доведеться здавати у магазин. Шопінг краще відкласти на вихідні, коли з’являться сприятливі можливості для вигідних придбань. Це чудовий час для зміцнення сімейних стосунків. Виявляйте турботу про старших родичів. З їхнього боку може надійти матеріальна підтримка.

Риби

Середина тижня може бути пов’язана з ускладненнями у подружніх стосунках. Утримуйтесь від обговорення неприємних тем із партнером по шлюбу. Наболілі питання краще вирішувати наприкінці тижня, коли вдасться спокійно обговорити все, що вас турбує. Також це сприятливий час для примирення із сусідами та родичами.