Цей цінний урок, допоміг мені зрозуміти одне… Розповідь жінки про свою любов і розчарування

Шкодую не про те, що любила тебе, а про те, що забувала любити себе …Джерело:

Не буду заперечувати, що була сильно, навіть шaлeнo зaкoхaнa. Наші відносини стали найбільш приcтрacним романом у моєму житті. Я поринула в cтocунки з головою, була зачарована і вірила, що ТИ і є той самий – єдиний.

Якби розуміла тоді, яка я насправді сліпа, можливо, мені вдалося б уникнути всіх цих страждань.

Не шкодую про те, що було між нами, проте є одна річ, яку хотіла б змінити. Я шкодую не про те, що любила тебе, а про те, що забувала любити себе, коли була з тобою.

Читайте також:Бути щасливим дуже просто. Ваше щастя залежить від вашого мислення! Прийміть сьогоднішній день

Наша зустріч не була помилкою.Честно кажучи, я рада, що зустріла тебе. Незважаючи на не дуже щасливий фінал, у мене залишилося так багато світлих спогадів про час, проведений разом. У Всесвіті є план для кожного з нас, і я знаю, що ти з’явився в моєму житті зовсім не випадково.

Помилка полягала в тому, що я дозволила нашій зустрічі змінити себе. Дозволила собі захопитися тобою. Вважала, що ти був найдивовижнішою людиною, яку я коли-небудь зустрічала.

Я була настільки захоплена тобою, що все моє життя зосередилася навколо тебе.

Не вважаю помилкою те, що вибрала тебе. Ішла за покликом серця, і він привів мене до тебе, про що я ніколи не пошкодую. Моє серце кричало, що ти і є мій єдиний, і я послухала його. Прислухалася до свого інстинкту – це не те, за що я буду коли-небудь вибачатися, навіть якщо це завело мене в глухий кут.

Але треба визнати – я все-таки зробила помилку.

Так, вибрала тебе як людину, з якою хотіла відносин, але цього було мало. Вибрала тебе, а не себе. Замість того, щоб думати про себе поруч з тобою, всі мої думки були зайняті тільки тобою.

Я забула про те, що теж можу чогось хотіти. Поставила тебе на перше місце, думаючи, що ти зробиш те ж саме і для мене. На жаль, помилилася. Ти думав тільки про себе, і тобі було все одно, що я для тебе роблю.

Все хороше ставлення до тебе, всі ті речі, які я робила для тебе, ти вважав чимось само собою зрозумілим і вимагав більшого. І все скінчилося тим, що я почала носитися навколо тебе, як білка в колесі, зовсім забувши про себе.

Ці відносини стали одними з найскладніших в моєму житті. І я вийшла з них психологічно виснажена і знищена духовно.

Я втратила себе, тому що всю себе віддала тобі.

Хоча тепер ясно бачу свої помилки, але це зовсім не означає, що я не рада тому, чому мене навчила ця зустріч. Помилки дали мені цінний урок, завдяки якому я зрозуміла, що як би сильно не любила іншу людину, я не повинна забувати про себе. Важливо ставити себе на перше місце. Потрібно любити себе.

Шкодую тільки про те, що через любов до тебе я втратила саму себе. І неважливо, хочу я чи ні повернути час назад і проявити до себе більше поваги в наших відносинах, все одно вже не зможу цього зробити.

Тепер мені просто потрібно витягти цінні уроки і почати думати про себе. Незважаючи на фінал цих відносин, я ніколи не пошкодую про те, що любила тебе. Буду шкодувати лише про те, що не любила себе теж.