fbpx

Цей тиждень буде дуже важливим з точки зору долі та карми. Астролог розповів, що саме чекає на представників кожного зі знаків Зодіаку в період до 21 листопада

Починається новий тиждень, на якому може статися багато цікавого та важливого для кожного з нас. Павло Глоба розповів, що саме чекає на представників кожного зі знаків Зодіаку в період до 21 листопада.

Цей тиждень буде дуже важливим з точки зору долі та карми, тому астролог наполегливо рекомендує всім нам не втрачати концентрації уваги і бути максимально пильними, відповідальними.

Овен

На жаль, для Овнів тиждень розпочнеться не з найприємнішої ноти, бо 15 та 16 числа зірки та планети перебуватиме у дисонансі. Очікується відтік життєвих сил. Щоб було більше енергії, Овнам потрібно позбавитися речей, які крадуть її.

У фінансовому плані Овнам може повезти у другій половині робочого тижня. Якщо вдасться заробити більше грошей, краще витратити їх на розрахунок за боргами, а не на якісь особисті покупки та безглуздий шопінг. У сімейних стосунках очікуються негаразди, тому краще не сперечатися з другою половинкою та родичами.

Телець

У Тельців починається дуже сприятливий час для роботи, але, можливо, доведеться розраховувати тільки на себе, оскільки у компаньйонів і партнерів може з’явитися дещиця невпевненості. На допомогу Тельцям прийде вроджені вміння переконувати.

У сімейному житті Павло Глоба наполегливо радить Тельцям йти назустріч коханій людині. Це врятує пару від лайки та сварок. Максимально сприятливий час на цьому тижні настає лише у вихідні.

Близнюки

Близнюкам варто пам’ятати, що щастя не лише у придбанні чогось нового, а й у відмові від усього непотрібного. Велику увагу, на думку астролога, Близнюкам варто приділити сфері здоров’я як фізичного, так і ментального. Потрібно більше часу проводити на свіжому повітрі і більше рухатися, щоб не сумувати. У роботі та бізнесі потрібно зайняти позицію мисливця. Потрібно чекати зручного випадку, не витрачаючи сил і часу на безрозсудні та необдумані дії.

Рак

У Раків тиждень почнеться не з найприємнішої ноти, зате 17 і 18 числа на них чекає неймовірний сплеск удачі та позитивної енергії. Потрібно навчитися мислити позитивно, щоб будь-які проблеми та труднощі цього тижня не позначились на загальних успіхах цих людей. Фінансова фортуна на боці Раків, тому їм посміхнеться великий успіх у роботі та бізнесі. Можлива поява нових клієнтів, підвищення по службі, підвищення заробітної плати. У коханні теж можна проявляти активність, причому і тим, хто у стосунках, і тим, хто поки що вільний.

Лев

У Левів тиждень розпочнеться одразу зі сприятливої ​​ноти. Підвищену любовну активність варто трохи припинити. Левам потрібно сфокусуватися на роботі, на домі та насущних справах. Важливо зрозуміти, що воно полягає не тільки в коханні чи багатстві. Щастя для кожного з нас є чимось більшим, ніж просто успіх. Всім Левам, які хотіли зробити великі покупки, треба діяти. Цього тижня зірки та планети допоможуть правильно вкласти кошти.

Діва

Діви можуть вільно витрачати гроші, вкладаючи їх у роботу, у розваги, подорожі, ремонт, будівництво. Дуже великими успіхами відзначаться Діви, котрі займаються пошуком другої половинки. Це ідеальний час для романтики, спілкування із протилежною статтю. Люди цього Знаку стануть більш харизматичними та привабливими. Корисно проводити час поряд із другою половинкою та родичами. Також дуже важливо навчитися довіряти внутрішньому голосу, який навряд чи обдурить Дів.

Терези

Понеділок та вівторок 15 та 16 числа – найнесприятливіші дні тижня. У ці дні нічні світила можуть спровокувати зростання проблем, а також зробити актуальними темні сторони Терезів. Велика удача чекає на тих людей даного знаку, які вміють жертвувати своїм часом та іншими ресурсами заради своїх близьких. Доброта принесе їм цілу масу приємних дивідендів. Також з 15 по 21 число важливо почати боротися зі шкідливими звичками. У любовній сфері варто побоюватися зрад — як зі свого боку, так і другої половинки. Можливе утворення любовних трикутників.

Скорпіон

На Скорпіонів очікує трохи млявий тиждень, на якому дуже важливо пам’ятати про речі, від яких потрібно відмовитися, щоб стати бадьорішим. Фізична та емоційна бадьорість стануть вкрай важливими елементами успіху. Астролог зазначає, що з 15 до 21 листопада можна сміливо фокусуватися на нових справах. Дуже важливо, щоб нові починання було схвалено близькими людьми. Це додасть Скорпіонам ще більше впевненості у собі та в тому, що вони роблять. Можливо, кохання відійде не на другий і навіть не на третій план, але в цьому немає нічого страшного.

Стрілець

Стрільці – майстри самопрограмування. Цього тижня їм доведеться спробувати знову запрограмувати свою енергетику на успіх, особливо 20 та 21 числа, коли настрій нічних світил стане деструктивним. Робочий тиждень пройде спокійно і без великих несподіваних проблем. У коханні також усе буде спокійно. Астролог радить Стрільцям розслабитися і насолоджуватися тим, що вже є в їхньому житті, не виявляючи жадібності та надмірної активності. На вихідних краще розслабитись, не відвідуючи при цьому людних місць.

Козеріг

Козерогам цього тижня успіх усміхатиметься, швидше за все, у період з 17 по 19 листопада. У решту днів, особливо у понеділок та вівторок, Павло Глоба рекомендує відкинути убік рутинні справи. Потрібно більше веселитися та розважатися, щоб не згасала енергія та не пропадала мотивація. На початку та наприкінці тижня Козероги можуть скористатися універсальними порадами астрологів щодо залучення удачі на кожен день. У тих представників Знаку, які поки що самотні, можуть з’явитися нові стосунки.

Водолій

Водоліям варто побоюватися людей зі злим серцем. Це дуже вдалий час для пропозиції руки та серця, для планування весілля, нових знайомств та переведення стосунків на новий рівень. Що стосується роботи, то з 15 по 21 число Водоліям вдасться втілити в життя давні плани. Амбітні люди цього знаку будуть на коні. Павло Глоба зазначає, що можна ухвалювати важливі рішення. Також зірки хочуть бачити у Водоліях доброту, м’якість по відношенню до близьких.

Риби

Рибам варто постаратися підвищити енергетику та життєвий тонус. Особливо це стосується другої половини робочого тижня. З 17 по 19 число Риб очікує дуже сприятливий період. Вихідні краще присвятити відпочинку – як і належить. У суботу та неділю важливо спілкуватися з близькими, висловлювати щиро свої почуття. Будь-яка активність на любовному фронті буде корисною. У справах та в роботі теж краще не сидіти на місці. Це чудовий час для укладання угод, серйозних покупок.

You cannot copy content of this page