fbpx

Ці 20 якостей змусять оточуючих закохатися у вас

Ні, звичайно, єдиної формули кохання немає. Але є деякі риси і особливості, які більше приваблюють людей, допомагають створювати довіру і будувати тривалі стосунки. Шлях до любові вимощений поєднанням сумісності, щирої прихильності, здатності рости і розвиватися як особистість, і так, трохи біології. Але це не робить його менш романтичним.

Ні, звичайно, єдиної формули кохання немає. Але є деякі риси і особливості, які більше приваблюють людей, допомагають створювати довіру і будувати тривалі стосунки. Шлях до кохання вимощений поєднанням сумісності, щирої прихильності, здатності рости і розвиватися як особистість, і так, трохи біології. Але це не робить його менш романтичним.

1. Впевненість у собі
Коли ви любите себе, іншим легше полюбити вас. Бути впевненим у собі не завжди легко, але усвідомлення, чого ви стоїте, комфортне відчуття себе в своєму тілі допоможе вам залучити людину, яка теж побачить в вас все прекрасне.

2. Доброта
Банально, але правда. Поки вона є, ми можемо її НЕ цінувати, але зате відразу відчуваємо, коли людина не добрий до оточуючих.

3. Важкодоступність
Не так щоб зовсім відштовхувати того, хто вам цікавий, тому що він може не зрозуміти натяк і насправді піти. Але викликати бажання забороненого плоду – це підтверджений феномен. Так що не поспішайте відповідати на повідомлення, але і не мовчіть тиждень.

4. Симетричне обличчя
З цим, правда, важко що-небудь вдіяти, якщо у вас немає кількох тисяч доларів на пластичну операцію. Але дослідження показують, що люди з обличчям за «правилом золотого перетину» здаються більш привабливими, тому що симетрія сприймається як генетичне здоров’я.

5. Подібність
Протилежності не притягають. Спочатку хорошим дівчаткам може бути вкрай цікаво з поганими хлопчиками, але з часом без спільних інтересів і цінностей відносини все одно не складуться.

6. Наявність собаки
Дослідження показують, що господарі собак сприймаються як більш позитивні і привабливі люди.

7. Уважність
Бути уважними до інших, до потреб партнера, здатність слухати і розуміти – це привабливі якості.

8. Приємний запах
Парфуми – це добре, але феромони – речовини, які всі ми випромінюємо, – ось, що головне. На жаль, ми не можемо їх контролювати.

9. Відповідна локація
Чим далі ви один від одного, тим менш імовірно, що у вас складуться відносини. На жаль, це факт.

10. Однакові очікування
Якщо ви хочете створити сім’ю, то вам не потрібен той, хто хоче ще погуляти. Очікування від відносин повинні бути однаковими.

11. Своя життя
Ви не повинні бути неповноцінні без партнера. У вас повинна бути своє цікаве життя з захопленнями, хобі, інтересами.

12. Уразливість
Якщо ви нікому не відкриваєте своїх почуттів, то скоро вас ніхто і не захоче пробувати відкрити. Здатність бути вразливими, показувати свої емоції, при необхідності просити про допомогу – важливо для успішних відносин.

13. Фізичний потяг
Без цього нікуди.

14. Подібність з його/її батьками.
Не дарма кажуть, що дівчата шукають хлопця, схожого на їх батька, а хлопці – дівчину, схожу на їх матір. Це підсвідомість.

15. Здатність підтримувати зоровий контакт
Коли ви довго дивіться людині в очі (не годину або дві, а пару хвилин), це допомагає створити особливе відчуття довіри і навіть близькості.

16. Уміння слухати
Не просто кивати і чекати своєї черги поговорити, але дійсно брати участь в тому, що говорить людина, давати фідбек і підтримку.

17. Відмінна пам’ять
Людям подобається, коли хтось пам’ятає про їх важливі дати і події. Це показує вашу уважність і небайдужість.

18. Догляд за собою
Ви не можете по-справжньому піклуватися про інших, поки не дбаєте як слід про себе.

19. Схожа мова тіла.
Ми дуже багато спілкуємося з людьми невербально. Це тон голосу, вираз обличчя, мова тіла. Це наша здатність розуміти один одного без слів.

20. Щирість
Коли ви не граєте, коли є собою – це відчувається і приваблює.

Читайте також: 11 прикмет про сімейне життя: що не можна робити чоловікові та дружині

Джерело.

You cannot copy content of this page