fbpx
Гороскоп

Ці 3 знака Зодіаку по-особливому оберігають вищі сили: Про деяких кажуть, що вони «Народжені в сорочці.» Але ці знаки зодіаку народжені в кольчузі

Вищі сили зберігають всіх людей. Навіть коли здається, що вони забули, що виходу немає, то це тільки так здається. Падаючи духом людина перестає бачити саму суть. Тому що в реальності всі випробування потрібні для того що б в результаті ми щось розуміли. Ставали кращими, ніж були вчора, усвідомили щось.

У цьому світі немає випадковостей, у всього є якась причина і якісь наслідки. Хоча часом цього просто не зрозуміти, дивлячись очима людини.

Але як би ми не помилялися, які б не робили дурниці, наші ангели люблять нас. І коли дійсно потрібно втручання, то вони прийдуть на допомогу. Джерело

Є навіть такі люди, які завжди відчувають увагу вищих сил, їхнє заступництво. Удача завжди супроводжує їх, вони можуть пройти там, де іншим немає ходу. Вийти сухими з води навіть в самих безнадійних ситуаціях. І навіть найбільш запеклі скептики починають вірити в те що це не просто так. У те, що цим людям протегує хтось невидимий.

Все тому що у них свої, особливі стосунки з силами. Вони втілилися в цьому світі не просто так, а для чогось більшого, чогось зовсім особливого. Тому Ангели не відходять від них ні на мить, зберігаючи їх, даруючи спокій і світло.

Те для чого вони прийшли в цей світ до кінця відомо тільки Вищим силам. Хоча іноді з плином життя сама людина може відкрити дверцята і заглянути в щілину буття. Щоб дізнатися трішки більше про те для чого прийшла у цей світ.

Найчастіше такі люди приходять в цей світ під певними зодіакальними сузір’ями

Діва

Діви ті люди, які насилу повірять, що їх життям хтось там керує. Цей знак завзятий і вважає свої успіхи нічим іншим як результатами своє праці та грамотного розрахунку.

Так-то воно так, але ось звідки Діва бере ці висновки? На що вона спирається в своїх планах? Їй їх підказує внутрішній голос, то саме шосте чуття.

Діви немов хижак, який полює, завжди знають, коли потрібно зачаїтися, а коли вкластися в один єдиний стрибок, щоб в одну мить зловити свою здобич.

У справах Дів завжди супроводжує успіх. Вони швидко злітають по кар’єрі за рахунок низки щасливих випадковостей. Хоча звичайно гострий розум цього знака і працьовитість просто вражають. Все це стає тільки сильніше завдяки заступництву вищих сил.

Немов ангели зберігають людей цього знака, даючи пройти по тонкій грані, оберігаючи від фатальних помилок. Дуже вже багато в житті Дів випадкових подій, які грають їм на руку. Здається, що це просто удача або воля випадку, але чи так це? Якщо придивитися, то чітко можна побачити перо ангела, який пройшов цим же шляхом ведучи за собою Діву.

Стрілець

Вони немов би світяться зсередини, нібито у Стрільців є спеціальна батарейка, яка заряджає їх позитивом і енергією. В їх присутності люди починають частіше посміхатися. Сам же Стрілець ставиться до життя просто, рідко скаржиться і радіє тому що має.

Рука вищих сил видна в їх житті ясніше всього тоді, коли Стрільці отримують бажане. Вони легше інших примудряються досягти того чого хочуть. Буває так що тільки подумав, а воно вже стукає в двері з пакетом смачненького.

Вони немов талісман, приносять людям удачу. Часом Стрілець сам того не знаючи допомагає порадою, направляючи людину найкращим із шляхів.

Завжди в русі, завжди бадьорий і на позитиві. Ангели зберігають Стрільця, даруючи йому енергію, охороняючи його вони ведуть Стрільця по життю.

Близнюки

Всі важливі й знакові події в житті Близнюків – відбуваються по волі щасливого випадку. Можна довго будувати плани на майбутнє, але досить лише миті, коли всі плани виявляться перевернутими з ніг на голову. А доля вже йде зовсім за іншим сценарієм.

Читайте також: Зірки і планети подарують багатьом дамам приємні миті, удачу в коханні і позитив: жіночий гороскоп на 2020 рік

Близнюкам в житті часто трапляються потрібні люди, вони випадково знаходять щось цікаве в найнесподіваніших місцях. Таке відчуття що хтось незримо підсовує їм в руки потрібні відповіді. І це правда, вся низка щасливих випадковостей в їх житті – це справа рук ангелів-охоронців.

Близнюки чудово розбираються в людях і вважають що все це їх інтуїція. Він тонко відчуває перипетії долі, завжди безпомилково знає що потрібно сказати людині і що потрібно зробити. Знає, як користуватися ситуацією і як змінювати маски, які більш підходять під нову ситуацію.

Можна все це приписати інтуїції цього знака, його лідерські якості і удачу. А можна вдивитися і помітити незримий вплив вищих сил

You cannot copy content of this page