fbpx

Ці чоловіки справжні скупердяї серед знаків Зодіаку

Скyпepдяйство — це стан душі і спосіб життя. Чоловіки-скyпеpдяї рідко дарують подарунки, особливо після закінчення цукерково-букетного періоду, а дехто не проти і повечеряти за рахунок дівчини на першому побаченні. Дивно, але зі скупердяїв іноді виходять господарські і надійні сім’янини, що живуть за принципом «все в дім». Ми попередимо, від кого не чекати щедрості.

Козеріг — скупість як гідність

Цей знак Зодіаку єдиний, хто вважає, що бути скупердяєм добре. Він обожнює, коли дівчина водить його в кіно, оплачує йому попкорн. Подарунки близьким дарує для галочки, просто, щоб позначити свою увагу. Якщо на його питання «Що тобі подарувати?» друг відповість, що нічого не треба, то Козеріг сприйме це як належне і прийде на день народження без подарунка.

Не кожна дівчина зможе зустрічатися і жити з такою бережливою людиною: Левиця презирливо фиркне і знайде більш щедрого чоловіка, але жінка-Рак оцінить економність Козерога.

Телець — жадібне ведмежа

Чоловіки-Тельці вміють красиво залицятися і дарувати дорогі подарунки, особливо якщо вони молоді і грошей у них мало. Але з ростом добробуту і віку з’являється скупість. Якщо в молодості Телець не проти влаштувати вечірку на свої гроші, то пригощати когось в більш зрілому віці він не захоче. Телець намагається здаватися щедрим: більшість представників цього знака борються зі «скупердяйством», які живуть всередині. У цьому їм допомагає щира любов і бажання протегувати.

Рак — скупий платить двічі

Скупість Раків-чоловіків дратує їх обраниць. Він може запропонувати жити разом, але зробить так, що квартиру буде оплачувати кохана. Роблячи пропозицію, подарує обручку, але при малій сварці вимагатиме її назад. Ці дрібниці і метання Раку відштовхують. Економність Раку часто закінчується подвійними витратами: він купує дешеві речі, які не витримують і сезону.

Читайте тякож: Це найкоротший весільний ролик, який мені тільки доводилось бачити. Випадок врятував його від одруження

Діва — практичний скyпеpдяй

Економність Діви і постійні підрахунки витрат дратують його подруг, але для дійсно дорогої людини чоловік здатний на красиві і дорогі подарунки. Щоб стати кращою для Діви, може знадобитися кілька років і пару спільних дітей, але в підсумку він почне ставитися до обраниці так само щедро, як і до себе.

Не всі знаки Зодіаку діляться на щедрих і жадібних, ті ж Терези і Риби, то живуть на широку ногу, то бережуть кожну копійку. Трохи скупердяйства не зашкодить Водоліям і Левам: достаток легко приходить, але стрімко розчиняється в їх кишенях.

You cannot copy content of this page