Ці дамочки за знаком Зодіаку люблять привласнювати чужих чоловіків. З ними потрібно бути особливо обережними

Овен

Жінок цього знаку здавна називали левицями в сердечних справах. Чим більше уваги приділяють їй чоловіки, тим краще вони почуваються. Овни щодня намагаються урізноманітнити своє життя.

Вони темпераментні і ніколи не пропустять можливості зустрітися з кимось. На думку жінок-Овнів, чоловік повинен бути красивим, успішним і поважати свою сім’ю. При цьому зовсім не обов’язково любити його – мисливицю просто приваблює образ, який вона хоче мати. Чоловік – це прекрасний предмет домашнього вжитку, і як тільки це стане непотрібним, вона не пожаліє його.

Такі панянки не соромляться сімейного стану свого обранця. Якщо дружина дізнається про їхні стосунки, Овен якось домовиться про побачення з одруженим чоловіком прямо перед нею. Хвилювання штовхає Овна на несподівані вчинки. Вони готові забрати чоловіка з сім’ї тільки заради цікавості.

Рак

Важко уявити, але це правда: саме Рак має слабкість до одружених чоловіків. Цей факт неодноразово підтверджували астрологи. Такі жінки, як правило, порівнюють, наскільки добре вони живуть з іншими людьми.

І якщо сусідка Свєтка, яка не може впоратися з будинком, обзавелася гарним і успішним чоловіком, це викличе найбільше образи у Рака. Вона відразу згадає свого чоловіка: ледачого і товстого, який давно не в змозі задовольнити її потреби. Для Раків це виглядає несправедливо, тому вони готові вживати різких заходів.

Скорпіон

Ці дами неймовірно задоволені собою, якщо їм вдається зруйнувати чийсь шлюб. Сам факт того, що чоловік залишив сім’ю та дітей заради них, дуже задовольняє їх самолюбство. Самі Скорпіони пояснюють причину вчинків свого чоловіка так: дружина не кохала – коханка тут ні до чого була.

Хоча Скорпіони поводяться зарозуміло, це твердження важко заперечити. У любовних питаннях Скорпіон – професіонал. Найголовніше для такої панянки – бути скрізь першою.

Якщо суперницею заміжньої жінки є Скорпіон, їй не варто очікувати жалю. Прохання залишити чоловіка не допоможуть – так ви лише заохотите мисливицю бути ще активнішою.