fbpx

Ці маски допоможуть позбавитися сухостi шкiри

Сім найбільш ефективних рецептів

1. Огiрково-яблучну маску готують з половинки огiрка i половинки яблука. Плоди не треба чистити, бiльшiсть корисних речовин мiститься саме в шкiрцi. Просто натрiть їх на тертцi. Нарiжте дрiбно пучок петрушки i стiльки ж м’яти. Змiшайте все в однiй посудинi й заправте вiтамiнну сумiш бiлком одного яйця. Потримайте маску в холодильнику i тiльки потiм намастiть на обличчя. Змийте теплою джерельною водою через 15 хвилин i змастiть лице зволожувальним кремом. Цю процедуру можна робити хоч кожного дня, пише Жіночий Порадник

2. Стиглий абрикос — джерело вiтамiну А. Розiмнiть два стиглi фрукти на пюре, додайте по чайнiй ложцi молока (вершкiв), оливкової олiї та картопляного крохмалю. Змiшайте i намастiть на шкiру. Зону дeкольте теж можна живити цiєю маскою. Змивайте все теплою водою через 15 хвилин.

3. Рання капуста, варена в молоцi й перетерта на пюре, не просто живить суху шкiру, вона здатна розгладити зморшки. Тiльки не забудьте її охолодити перед тим, як накладати.

4. Малина з вершками. 4 ложки ягiд розiмнiть на пюре, додайте чайну ложку меду i столову ложку вершкiв. Перемiшавши, накладiть сумiш на обличчя. Зону навколо губ можна не пропускати. Змивайте таку маску нiжними коловими рухами через 15 — 20 хвилин. Дрiбнi кiсточки ягiд дiють як скраб, очищаючи епiдермiс вiд вiдмepлих клiтин.

5. М’ята заспокоює подразнену сонцем шкiру. Невеликий пучок м’яти нарiжте дрiбно i заварiть у склянцi oкропу. Пiсля того як вiдвар настоїться, процiдiть, просочiть у ньому марлеву серветку i прикладiть до обличчя. Через 15 хвилин знiмiть примочку i протрiть шкiру кубиком льоду з того ж вiдвару.

6. Iз зародкiв пшеницi або вiвса, коли зернятко вже сформувалося, але не встигло затвердiти. Визначити це дуже просто: зiрвiть колосок, розберiть його i натиснiть на зернятко. Якщо видiляється каламутна рiдина, значить, саме час його збирати. Для маски вам знадобиться 5 — 10 колоскiв, з яких дiстати зернятка, потовкти їх у ступцi або подрiбнити у млинку для кави. Додати туди ложечку сметани, розмiшати i накласти на чисту, розпарену шкiру. Змити через 20 хвилин теплою водою. Сумiш зi злакових зародкiв використовували з давнiх часiв для омолодження шкiри.

7. М’якоть кавуна перетворити на пюре, викласти його на марлю i так накласти на обличчя на 20 хвилин.

Читайте такожКосметика, яку ми викидаємо у смітник

facebook