Ці речі категорично заборонено фотографувати. Порушення цих законів може мати важкі наслідки, як для вас, так і для ваших близьких

Фотографія міцно увійшла в наше життя. Практично щодня ми знімаємо себе і своїх близьких, намагаючись залишити пам’ять про радісні та знаменні дні нашого життя. Ми фотографуємо красу природи, незвичайні місця, загалом, все, що може викликати інтерес, захоплення і здивування.

Ось тільки, захоплюючись фотографуванням, ми абсолютно забуваємо, що є речі, які категорично заборонено фотографувати! Не дарма ж з фотографіями пов’язано стільки прикмет і забобонів. Джерело

Що ніколи не можна фотографувати

Людей, які сплять

Дивлячись на те, як солодко спить ваш малюк, рука так і тягнеться до фотокамери? Залиште цю затію, щоб не нашкодити своєму чаду. Річ у тім, що уві сні людина найбільш вразлива до впливу темних сил, адже відомо, що під час сну зникає межа між нашим світом і світом духів.

Фотографуючилюдину, яка спитьви відкриває двері у інший світ, у результаті чого в майбутньому сплячого можуть переслідувати різні бачення, невдачі.

Таким чином, заборонено фотографувати людину під час сну, але особливо небезпечно знімати маленьких дітей, які, в силу віку, володіють далеко не сильним захисним полем. До речі, саме через слабкий захист фотографії діточок до року не рекомендується викладати в соцмережі.

Своє відображення в дзеркалі

Сучасна мода на селфі призвела до того, що люди все частіше стали фотографувати власне відображення в дзеркалі. Насправді це ще одна груба помилка, яка може загрожувати непередбачуваними наслідками. Адже не секрет, що дзеркало з незапам’ятних часів вважалося порталом в інший світ.

Це означає, що в момент зйомки, особливо якщо вона провадиться з фотоспалахом, стирається грань між нашим світом і світом не живих. А потривоживши той світ, ви ризикуєте отримати у відповідь нічні кошмари, проблеми зі здоров’ям й інші неприємності, які можуть негативно позначитися на вашій долі.

Додайте до цього той факт, що дзеркало має здатність накопичувати негативну енергію. Особливо це стосується старовинних дзеркал, які «пережили» не одну війну, і перед якими могли здійснюватися найрізноманітніші злочини. Фотографуючись у відображенні таких дзеркал можна спроєктувати накопичений негатив на себе і серйозно постраждати від цього.

Людей, які відійшли

Людину, якої немає вже серед живих фотографувати категорично заборонено! Фотокамері, в принципі, нічого робити на церемонії прощання, але якщо ви вирішили познімати на такому скорботному заході, будьте готові до можливих наслідків. Виявляється, після відходу душа ще деякий час знаходиться поруч з тілом, після чого повинна відправитися у іншийсвіт.

І якщо в цей час душа потрапить в об’єктив фотокамери, вона назавжди залишиться в тілі, так і не знайшовши заспокоєння. До речі, саме з цієї причини в будинку людини, з якою прощаються завішують всі дзеркала.

Читайте також: 7 фраз, які притягнуть до вас гроші та успіх

Чорних кішок

Чорну кішку, навіть якщо вона улюблениця всієї родини, також не можна фотографувати. Нехай вона є наймилішим створінням у вашому домі та очищає енергію житла, але тварина з таким забарвленням надзвичайно піддається впливу потойбічних сил. Сфотографувавши таку кішку, особливо сплячу, є ризик того, що в неї вселиться дeмон. У цьому випадку мешканцям будинку не позаздриш!

Годинник

Забобонні люди знають, що не варто фотографуватися поруч з годинником. Вважається, що в цьому випадку людині, відображеній на знімку, жити залишилося зовсім небагато.

Фото з вільних джерел