fbpx
Поради

Ці речі ніколи не можна викидати з будинку, разом з ними ви викидаєте щастя і гроші

Відомо, що потрібно позбавлятися від непотрібного мотлоху, але далеко не все можна викидати, так як це може привести до проблем. Багато речей енергетично пов’язані з будинком або з тими, хто в ньому живе.

Багато предметів допомагають створювати сприятливу енергетику в будинку, але не тільки їх не варто викидати. Існують предмети, які не притягують удачу, але якщо їх викинути, може статися щось погане. Джерело

Волосся і нігті

Волосся і нігті не можна викидати просто так, тому що якщо вони потраплять в руки недоброзичливців, то ті можуть провести магічний ритуал, забравши удачу, здоров’я або щось ще.

Звичайно, позбавлятися від цих штучок потрібно, адже ніхто не збирає подібні речі. Але потрібно постаратися утилізувати їх так, щоб їх ніхто не знайшов, наприклад, загорнувши в аркуш паперу або старанно подрібнивши.

Годинник

Поправка: з працюючим годинниковим механізмом. Годинник – це час, а розкидатися часом категорично заборонено. Тут діє якийсь символізм, але експерти настійно не рекомендують перевіряти дану прикмету, тому що вона існує неспроста. Годинник вважається магічним предметом, який прив’язується до людини і до місця, в якому вона живе. Вони вбирають все хороше і все найгірше. Саме тому їх не можна дарувати, якщо вони постояли в іншому будинку.

Вважається, що, викидаючи годинник, ви порушуєте зв’язок з близькими людьми. Це може призводити до розриву відносин, до серйозних сварок і скандалів. Тому годинник краще ремонтувати, а позбавлятися від нього слід тільки до випадку повної поломки.

Хліб

Хліб у багатьох культурах є священною їжею. Він символізує достаток і щастя сім’ї. Його не варто викидати у смітник, але можна покришити і віддати птахам. Таким чином ви просто поділіться хлібом, а не будете викидати його.

Взагалі, викидати їжу експерти не радять. Також це відноситься і до солі. Її не можна давати в борг, можна тільки дарувати або споживати самим. Якщо порушити це правило, можна накликати негатив на себе і свою сім’ю.

Гаманець

Гаманець – це місце зберігання грошей, тому він є фінансовим талісманом. Гаманець може зноситися і прийти в непридатність, але це не означає, що потрібно відразу ж відправляти його у відро для сміття. Візьміть новий гаманець і носіть гроші в ньому, але старий постарайтеся носити з собою пару днів, а потім на тиждень залиште його вдома.

Таким чином новий гаманець зможе «звикнути» до господаря, а старий – розірвати цей зв’язок максимально безболісно. Коли ви перестанете користуватися гаманцем, на той час, коли ви його ще не викинете, але не будете вже носити, покладіть в нього купюру. Коли будете викидати старий гаманець, перенесіть цю купюру в новий.

Фотографії

Фотографії викидати ні в якому разі не можна. Утилізації підлягають тільки знімки, на яких зображені люди, які не є вашими родичами і не мають відношення до вашої сім’ї. Якщо ж на фото зображений хтось, хто вам дорогий, або хтось, хто був з вами близький, то краще зберегти фото на пам’ять. Навіть якщо ви вже не спілкуєтеся з цією людиною, не можна розривати зв’язок таким чином.

Читайте також: 4 важливі речі, які не можна робити в Новорічну ніч, щоб не накликати біду

Можна викинути фотографію тільки свого ворога. Нерідко друзі стають недоброзичливцями і заклятими ворогами, з чим доводиться жити. Фото таких людей потрібно викидати. Якщо ви зображені на фото, то ні в якому разі не можна його утилізувати, хто поруч з вами на ньому не був. Це призводить до серйозних наслідків – до хвороб, невдач, чорної смуги і так далі.

You cannot copy content of this page