fbpx

Ці щасливчики зможуть виконати найзаповітніше бажання вже цього літа. Їх чекає велике і щире кохання

Телець

Соціальне життя цього літа буде відігравати важливу роль у вашому особистому житті. Зустрічі з людьми спонукають вас розвиватися, вдосконалюватися і покажуть, як максимально ефективно використовувати свої творчі ресурси. Вони у вас чималі!

Це буде прекрасний час, щоб побачити, як широко ви можете розкрити своє серце. Чим більше часу ви присвятите заняттям, які зціляють вас, допомагають рости як особистості, тим щасливіше буде ваше серце.

Рак

Це літо стане знаковим для вас несподіваною подорожжю в глиб власної душі. Те ж саме буде тривати і на початку осені.

Інтуїція послужить вам добру службу і в сфері особистого життя, тому ви будете зав’язувати або розвивати стосунки, які, крім іншого, позитивно позначаться на вашій самооцінці. Чітко формулюйте і озвучуйте свої потреби – і партнер зробить все можливе, щоб їх задовольнити.

Лев

Чого ви хочете? Чого ви дійсно хочете? Зараз не час продовжувати вкладати енергію в стосунки, в яких ви нічому не вчитеся.

Але це також не найкращий час, щоб дозволити своєму его взяти верх. Ваш знак Зодіаку сильний і гордий, але зараз настане час позбутися від негативу і відкрити своє серце для справжніх цінностей любові.

Стрілець

Досвід, який очікує вас цього літа, підготує до серйозних змін в стосунках.

Зверніть увагу на все, що змушує вас почувати себе невпевнено, нестабільно, параноїдально, а також на те, що допомагає відчувати щось прямо протилежне. Як тільки ви досягнете цієї ясності, будете знати, в якому напрямку вам потрібно направити свою стрілу любові.

Водолій

Ви не будете налаштовані на ігри в стосунках, короткі пригоди, флірт або обман. За останні кілька років ви навчилися поважати свої бажання і потреби.

Крім того, ви навчилися контролювати те, що у ваших силах, і не турбуватися занадто сильно про все інше.

You cannot copy content of this page