Ці три знаки з 28 Березня по 5 Квітня відчують “потужний грошовий потік” на рівному місці з додатковим підробітком

Час з 28 Березня по 5 Квітня принесе фінансове зростання деяким знакам Зодіаку. З’являться цікаві можливості і перспективи, якими треба вчасно зуміти скористатися.

Отримають гідну фінансову винагороду за свою роботу. Уміння правильно розподіляти свій час і використовувати інтелект на максимум нарешті буде оцінено керівництвом.

За прогнозами фахівців, зірки обіцяють удачу та кар’єрні успіхи.  Проте, слід бути обачними та не витрачати одразу весь прибуток – є такий ризик, що з’являться несподівані витрати.

Телець

Тельці будуть “щасливчиками” тижня. Будуть несподівані прибутки, премії, надходження. Ви зможете зітхнути з полегшенням, відпустити всі тривоги та почати все спочатку.

Постарайтеся взяти себе в руки і відкласти щедроти на початок Квітня.

Ви попрощаєтеся зі всім, що заважало вам рухатися вперед. Труднощі стануть можливостями для зростання. На роботі будуть успіхи та важливі досягнення.

Наприкінці тижня відбудуться успішні переговори та підписання договорів.

Терези

Є всі шанси отримати пропозицію нової перспективної роботи. Але зверніть увагу, що нова посада вимагатиме від вас більшої концентрації та відповідальності.

Ваші зусилля не минуть безслідно, ви зможете поповнити банківський рахунок. Зірки радять проявити фантазію та креативність,що стане у нагоді. Прислухайтеся до порад близьких та не втрачайте нагоди проявити себе.

Козеріг

Нарешті ви зможете розплатитися з боргами і навіть зробити прибуткові інвестиції. На наступному тижні вам дуже пощастить.

На вас чекає новий проєкт, тож слід зібрати всі сили, щоб показати себе якнайкраще. Якщо ви не зможете швидко ухвалити рішення, то не нервуйтесь а довіртеся власній інтуїції.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото Olesia Oleksandrivna.