fbpx

Ці жінки за знаком Зодіаку дуже вимогливі до чоловіків. З ними можуть будувати стосунки тільки сміливі і рішучі чоловіки

Рак

Ці панянки не тільки примхливі, але ще і впевненістю в собі не володіють. Ракам, щоб залишатися спокійними, потрібна передбачуваність. Коли її немає, вони починають вередувати, показувати характер.

Водночас Раки люблять незвичайні сюрпризи, обожнюють, коли хлопець їх дивує. Якщо чоловік не зробив останнього, якщо зробив нічим не примітний вчинок, то дівчата-Раки просто висміють його.

Скорпіон

Доглядати за панянками цього знака чоловікам буде не тільки важко, але ще і дорого. Річ у тім, що Скорпіонам не настільки важливо, який подарунок вони отримали.

Цим дамам необхідно, щоб він коштував колосальних грошей. Представницям сузір’я здається, що любов можна висловити тільки в грошовому еквіваленті. Якщо у чоловіка матеріальне становище буде не кращим, то залицяння за Скорпіонами підірвуть йому самооцінку.

Телець

Вести розмови на різні теми з дівчатами цього знака завжди цікаво. Тельці із задоволенням проведуть час з симпатичним їм чоловіком, подарують йому масу позитивних емоцій. Але у відповідь ці панянки зажадають дещо. Тельцям важливо буде отримати подарунки, якими можна буде хвалитися перед подругами.

Терези

Ці дівчата не дивляться на те, скільки коштував подарунок. Їм важливо, щоб він був незвичайним, оригінальним. Якщо Терези отримають щось звичайне, непотрібне, вони засмутяться, відкинуть чоловіка.

Але проблема в тому, що хлопець просто не знає, що подарувати Терезам. Вся річ у тім, що ці дами і самі не завжди можуть визначити критерії, за якими подарунок буде вважатися оригінальним або банальним.

Лев

Почуття цим панночкам не настільки важливі. Леви більше дивляться на матеріальне становище потенційного кавалера, на те, що він може собі дозволити.

Якщо Леви бачать, що утримувати їх хлопець не може, вони розірвуть з ним стосунки. Чоловік, який закохався, буде сильно переживати з приводу розриву відносин.

Риби

Спілкуватися з бідними чоловіками, які не можуть дарувати великі подарунки, наприклад, автомобілі, квартири, Риби не будуть. Представницям сузір’я важливо, щоб їх балували, щоб любов до них висловлювали грошима.

Якщо чоловік цього не робить, то йому варто побоюватися гніву цих дівчат. Річ у тім, що Риби в пориві злості і ненависті можуть відібрати в обранця все, можуть навіть майно його на себе переписати.

You cannot copy content of this page