fbpx

Ці жінки за знаком Зодіаку найбільше шкодять іншим. Чоловіка навряд чи можна буде назвати щасливим, якщо він закохається в одну з цих красунь

Леви

Ванга вважала, що ці жінки з усією своєю чарівністю – справжні диктатори. Спочатку це сподобається її партнерові, і весь їх світ буде обертатися навколо цієї жінки. Але через деякий час він відчує, що авторитарні риси впливають і на нього. Не всі можуть впоратися з бурями емоцій та енергії, які випромінюють Леви. Варто згадати, що якщо жінка не хоче, то її обранець навіть не наважиться бути разом.

Близнюки

Представники цього знаку – справжнє випробування для чоловіків. Їх настрій постійно змінюється, і це згубно для всіх, хто їх оточує. Тепер така жінка закохана, як кошеня, і через деякий час вас не буде. Не кожен може з цим змиритися. Жінки-Близнюки – не найкращі господині. Найімовірніше, що чоловікові такої жінки доведеться самостійно готувати і наводити порядок у домі та прати білизну. Але найголовніше, що ці жінки не вміють бути вірними. Вони люблять нові романи.

Водолій

Ванга була впевнена, що представники цього знаку – справжні хижаки. Вони легко заманюють чоловіка в свої сіті. Коли коханий стає законним чоловіком, її характер повністю змінюється. Вона починає ще більше викликати сварки, сердитися і постійно бути невдоволеною. Скільки триватиме такий шлюб? Все залежить від терпіння і сили чоловіка.

You cannot copy content of this page