Ці жінки, за знаком Зодіаку, ніколи не вміють бути подругами

У представниць цих 3 знаків Зодіаку рідко виходить бути вірними подругами, вони просто не створені для дружби.

Стрілець

Стрільці — відмінні приятелі і добрі, чуйні жінки, але не всім подобаються їх товариськість і відкритість. Стрільці ніколи не будуть належати одній людині, обмежувати своє коло знайомих: вони однаково добре і тепло ставиться до всіх. Якщо Стрілець пообіцяла допомогти знайомому, а подруга хоче провести разом вечір, то її чекає відмова. Джерело

Представники Землі і Води можуть навіть ревнувати подругу і ображатися з-за того, що Стрілець не хоче весь свій вільний час проводити тільки з ними.

Водолій

Водолії болісно переносять чужу перевагу, тому їм важко дружити з тими, хто намагається ними керувати. Частіше намагаються знайти подругу-однодумця, яка захоплюється їх талантом, але в таких відносинах складно стати хорошою подругою. Само собою виходить, що Водолій робить менше для своєї подруги, ніж вона для неї: це стосується вміння вислухати, підтримати. Водолії часто володіють низьким рівнем емпатії, що заважає їм відчувати настрій іншої людини.

Читайте також: 12 січня – всесвітній День донечок: Ти найкраща перлинка у світі, хай для тебе розквітнуть всі квіти. Будь безмежно прекрасна, гарнюся, я за щастя твоє помолюся!

Близнюки

Близнюки вміють вислухати, зрозуміти і підтримати, але не завжди в змозі зберегти секрет. Близнюки люблять спілкування і не схильні драматизувати і ускладнювати ситуації, тому чужі сумніви їм часто здаються дивними. Для них нічого не варто розповісти про курйозний випадок зі свого життя або про ситуацію, в якій була подруга.

Цим знакам Зодіаку не варто намагатися переробити себе і стати ідеальною подругою: краще знайти людину, яка зможе зрозуміти їх непростий характер і буде «на одній хвилі».