Ці жінки за знаком Зодіаку рідко виходять заміж усього раз

Овен

У дівчат цього знака є свої принципи, яким вони ніколи не зраджують. У стосунках вони схильні стояти на своєму, не погоджуватися ні на які компроміси. Такою егоїстичністю Овни здатні зруйнувати стосунки, і тоді почуття навіть того, хто в них закоханий по вуха, охолонуть. Якщо шлюб завершується розлученням, Овни не переймаються. Вони просто йдуть по життю далі, вірячи в те, що їх щастя неодмінно знайде їх.

Близнята

Товариськість і влюбливість — риси, які притаманні жінкам-Близнюкам. Вони, коли вийдуть заміж, не припинять спілкуватися з іншими чоловіками, підтримуватимуть з ними зв’язок, будуть знайомитися з ними. Це тому, що вони розуміють, що почуття в будь-який момент можуть охолонути, що їм може захотітися змін. Так все і відбувається: партнер Близнят стає прохолодним до них, розуміє, що вони — натури непостійні, залишає їх. А представниці знака просто йдуть до іншого, укладають черговий шлюб.

Стрілець

Тільки з тієї причини, що в шлюб вступати прийнято, Стрільці це роблять. Жінки цього сузір’я відрізняються любов’ю до свободи, до незалежності. Оскільки сімейне життя накладає певні обмеження, Стрільці не можуть довго його терпіти.

Вони у якусь мить втомляться від тиску з боку партнера, підуть від нього. Пізніше Стрільці зустрінуть нового обранця, поринуть у відносини з ним з головою, вийдуть заміж, відчувши сильну пристрасть. А тоді все піде за звичним для них сценарієм.