fbpx

Ці жінки за знаком Зодіаку завжди ласі до багатства

Багато жінок готові спускати цілі статки своїх кавалерів, щоб купити щось брендове, замовляти круасани на сніданок з Франції, а деякі ще не дочекалися свого зоряного часу і нудяться в очікуванні багатого залицяльника.

Такі дівчата не проміняють розкіш і комфорт на якусь там любов, сильні почуття — все це для міщанок. До дівчат, які так думають і позиціонують себе, гроші так і падають з неба, разом із залицяльниками. Астрологи розповіли, під якими знаками Зодіаку народжуються жінки, одержимі грошима. Джерело

Скорпіони

Жінки-Скорпіони хитрі маніпулятори, вони знають, який важіль натиснути, щоб будь-який чоловік їм підкорився і виконав будь-яке прохання. Причому ці дами не покладаються лише на силу чоловіка, а в більшій мірі тільки на свою. Вони далекоглядні і чудово розуміють, що якщо він збанкрутує, то і вони разом з ним, а пошуки іншого займуть багато часу.

Тому жінки-Скорпіони відкладають, вкладають, вивчають бізнес-середовище, конкуренцію, відкривають свою справу, і працюють на примноження свого достатку. Вони справжні бізнес-women. Але поки у них є багаті покровителі, вони ні цента не дістануть зі свого гаманця. Проте жоден з чоловіків навіть і не зрозуміє, що Скорпіони просто витягують гроші з їхньої кишені.

Більш того, поряд з такими жінками вони відчувають себе бажаними і потрібними, а що ще потрібно.

Діви

Діви люблять гроші, обожнюють розкіш. Багато хто вважає, що Діви домагаються всього завдяки своїй педантичності та впертості — так, але, якщо ми говоримо про чоловіків-Дів, а не про жінок.

Представниці прекрасної статі, народжені під цим знаком Зодіаку, завжди прагнуть до високого рівня життя. Бажано, щоб у них був свій особистий мільйонер, який просто оплачував би будь-який каприз, і в більшості випадків так і виходить. Крім того, ці жінки дуже сильно за собою стежать, плаття з голочки, а старість немов обходить їх стороною. Вони вічні заручники одного віку.

У разі, якщо грошей не вистачає, то вони заводять ще одного покровителя. При цьому їм не обов’язково виплачувати інтимний борг чоловіку і коханцю, як заведено думати. У жінок-Дів природна здатність впливати на думку людей, особливо чоловіків. Тому, якщо їх про щось попросять, то вони чудово і блискавично знайдуть вихід із ситуації, причому такий, який влаштує всіх.

Козероги

Жінки-Козероги і зовсім не думають про те, щоб розпоряджатися чужими фінансами і зв’язками, вони вважають за краще все робити самостійно. Ці жінки спокійні, самодостатні і зовсім не жадібні, що немов магніт притягує багатьох чоловіків. Своїх партнерів Козероги частіше знаходять на роботі, і є величезна ймовірність, що ця партія буде вдалою — стати вірною супутницею успішного чоловіка.

Жінки-Козероги можуть підтримати, вникнути в справи коханого і дати пораду, при цьому їх не збентежить тимчасове зниження якості життя, якщо чоловік, наприклад, різко позбудеться роботи чи бізнесу.

Читайте також: Люди можуть поводитися дивно і непередбачувано: гороскоп на тиждень з 30 грудня по 5 січня

Терези

Терези в цілому прагнуть до красивого і безтурботного життя. Вони з самого початку ставлять перед собою завдання і цілі, при досягнення яких вони вийдуть на потрібний дохід. Попри свою надмірну мрійливість, жінки-Терези трудоголіки і кар’єристки, вони готові працювати в поті чола, щоб зірвати куш побільше. При цьому вони розмежовують роботу і сімейне життя. Більшість жінок, народжених під цим знаком Зодіаку, намагаються забезпечувати себе самі, а переважно виходять заміж по любові.

Але їм щастить і вони закохуються не в вуличних блазнів, а в перспективних принців, у яких велике майбутнє. Проте Терези не вимагають грошей на різні дрібнички і розваги, адже вони самі в змозі себе забезпечити, але дорогі подарунки і несподівані сюрпризи вони обожнюють, це тільки підігріває відносини в парі.

Позначки:
facebook