Ці знаки можуть готуватися не тільки до крісла начальника, але й до приємних буденних днів

Близнюки

Здатність поставити себе на місце іншої людини зробить для Вас набагато легшим. У Вашому оточенні є кілька самовпевнених людей, і якщо Ви спробуєте уявити себе в їхній шкурі, то це допоможе впоратися з гнівом.

Вам важко зрозуміти, яким чином люди приходять до деяких висновків, але в їхньому способі мислення є якась логіка, хоч і часом дуже заплутана. Дійте за принципом “живи і давай жити іншим” і будьте вдячні долі за те, що у Вашому житті є і більш відкриті та не упереджені люди.

Терези

Приплив кристальної ясності допоможе вирішити всі чужі проблеми. Навколишні будуть звертатися до Вас із запитаннями та проханнями про допомогу.

Відповідайте їм дуже чесно. Людям, які Вам небайдужі та проходять через складний період, потрібно знати правду. Висловлюйтеся відкрито – тим самим Ви надасте їм куди більшу послугу, ніж якби намагалися підсолодити гірку пігулку.

Водолій

Якщо Ви завжди наполягатимете, щоб все було по-вашому, то можете залишитися на самоті. Краще погодитися на компроміс, інакше Ви самі собі нашкодите. Покажіть оточуючим, що Ви поважаєте їхні бажання та визнаєте, що для того, щоб отримати бажане хоча б частково Ви готові піти назустріч.

Це цілком природний процес. Такий підхід пригодиться в будь-яких переговорах, в яких Ви сьогодні братимете участь, будь то на роботі, в магазині або на побаченні.