Ці знаки ніколи не зможуть полюбити на все своє життя

Телець

Робота – єдине кохання на все життя для Тельців. Представники даного знаку повністю віддають себе роботі, а інше просто додається. Якщо їхнє особисте життя заважатиме роботі, то вони оберуть, швидше за все, роботу, ніж стосунки. Якщо ваш чоловік – Телець, йому краще просто спокійно нагадувати про себе, тому що так, як захоплюють його справи, його нічого не захоплює.

Діва

Уважний та оригінальний у всьому партнер, але ніколи не може зупинитись на одній дамі хоча дуже прекрасний співрозмовник, можна сказати – душа компанії. Він може жити з однією, мріяти про іншу, а подобатися може третя. Для Діви – чоловіка головне незалежність і свобода. Відносини їм цікаві, але без зобов’язань, тому чекати від них любові на все життя все ж таки не варто.

Скорпіон 

Це дуже неординарний знак, на початку стосунків у нього, можливо, і виникає іскра, але все це дуже швидко зникає, як тільки Скорпіон заволодіває повністю своїм партнером. Почуття кохання на все життя – це не для нього, Скорпіони, здебільшого, егоїстичні та скупі на емоції. Все в їхньому житті йде за розкладом і з вигодою для них самих. Однак це не означає, що вони не дбають про своїх рідних і близьких.

Козеріг

Не вміють визнавати помилки егоїстичні Козероги. Домагаються цілей будь-якими способами. Партнер набридає Козерогам за кілька побачень, і вони з легкістю забувають про його існування. Завоювати серце представника знаку, практично неможливо. Одночасно вони можуть бути з гарним і поганим настроєм, любити і ненавидіти, ось тільки тому вони не можуть зациклитися на одному. З іншого боку, вони вірні та віддані друзі, хоча до кохання це вже не має прямого відношення.